Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a Porschét szerinted...

Ezt a Porschét szerinted fotóznák az emberek? Képért kattints!

Figyelt kérdés

Szerinted az alább csatolt Porsche az a kategóriájú autó már, amit az utca embere akár megállna lefotózni?


[link]



2017. márc. 28. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Minek is fotoznám le?
2017. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

gondolom azért, mert tetszik.

Vannak akik a tájat fotózzák, mert tetszik nekik, vannak akik magukat, vannak akik autókat, legyen bármi is az oka.

2017. márc. 28. 20:28
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem szoktak autókat fotózni. Legalábbis nagyon ritka.

Felmész a google-re, aztán 100x jobb minőségű képeket talál bárki, mint ami a telefonjával tudna csinálni.

De ja, szép a Porsche.

2017. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem, egy Porsche azért nem olyan ritkaság mint egy Ferrari, Lambo és társai.
2017. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: és leállni nézegetni?

(én szoktam látni embereket autót fotózni, persze az drágább általában mint ez a Porsche)

2017. márc. 28. 20:45
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ha ott áll előttük, azért egy az autókat nem csak közlekedési eszköznek tekintő ember valószínű vet rá pár pillantást.
2017. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is mindennap, de eleg sok Porshet latok az utakon, igy en szerintem nem allnek le fotozni, de meg csak nezni sem. Amikor eletemben eloszor lattam Teslat azt lefotoztam es meg is nezegettem, de ezt leszamitva nem nyugoz annyira le az auto fotozas tema. De ha valaki nagyon szeret is ilyen kepeket csinalni, szerintem ahogy mar irtak egy Porsche nem az a hudekulonleges kategoria, hogy megalljon csodalni es fenykepeket loni az ember.
2017. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
gyári állapotú veteránt vagy ritkaság akkor biztos de tucat sima 911,cayman ,cayenne akkor nem
2017. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

Ritkaságokat szoktam fényképezni.

A képen egy tucatautó van, semmi érdekes nincs benne.


Viszont a rendőrök bizonyára szívesen lefotóznák, mivel nincs rajta rendszám...

2017. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jaj sracok, 6 eve elek pesten, ezalatt 2db Caymant lattam osszesen, boven tulzas a "tucat" jelzo :)

A hasznaltauton is alig van par darab hirdetve ami valoban itt van az orszagban, nem csak beszerzik igeny szerint.

2017. márc. 29. 02:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!