Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Volkswagen Passat Cc...

Markus Lajos88 kérdése:

Egy Volkswagen Passat Cc 2009. 02. 01 tulajdonosa vagyok, és problémám akadt az autóval. A motor leállítása után csattogó hang hallatszik a motortérböl, kettöstömegü lendkerék hang ami már kétszer ki lett cserélve. Mi rázza be így a lendkereket?

Figyelt kérdés
Elsönek azt gondoltuk az új alkatrész rossz, ezért kicseréltük egy újra, de a motor ugyan úgy áll le. A komplett kuplung szerkezet cserélve lett. Ha benyomom a kuplung pedált akkor is úgy áll le, de viszont van úgy hogy néha 2-3 napig zaj nélkül, szépen leáll.

2017. márc. 29. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
El kellene vinni egy normális szerelőhöz...
2017. márc. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom jó szerelőhöz vittem. A luknak az oldalán olvastam, hogy az elkokszolódott gyújtódzelep miatt is lehet, ami nem zár be rendesen és így "túl lökést" eredményez a hengereknél. Lehetséges ez? Ezért rázza meg a lendkereket annyira? Vagy motortrató bak? Esetleg váltótartó bak?
2017. márc. 30. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan szerelő, aki nem tud szemrevételezéssel kiszúrni egy esetleges váltó/motortartó bak hibát, az nem jó szerelő...
2017. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre már csak én gondolok, a szerelővel még nem nézettem át mindent, mert nem volt rá időm kellett az autó. De most hadjuk is a szerelőt, valami elképzelés?
2017. márc. 31. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!