Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót válasszak?...

Milyen robogót válasszak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lettem, és szeretnék egy robogót amivel lehet a városban cikázni stb.. egy kicsit "nagyobbra" nőttem mint a korombeliek, így verdesem a 100 kilót és ennek megfelelően akarok robogót választani. Válaszaitoooz előre is köszönöm :)

2017. márc. 30. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Motowell, Kymco, Keeway gyárt nagyobb testű, erősebb robogókat. Motowell Crogen RS-em volt majdnem 3 évig, nagyon szerettem, én csak 75 kg vagyok de 75-80at simán ment velem (50 köbcentiről van szó).

125 köbcentiből szerintem az összes megbír téged :D

2017. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
125-t nem vezethetek B-s jogsival, ugye? :c
2017. márc. 31. 07:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem. De mondom, ma már akkorák az 50esek is, hogy simán el kell bírjanak, 3,5-4kW és fölötte elég erős. Ja, jut eszembe, a Suzuki Katanát (AY 50 típusjelzés) szoktak meglepően erősre csinálni még.
2017. márc. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aprilia és Gilira ami erős, gyors, nagy teljesítményű. Én a Keeway, kymco, motowell hármast hanyagolnám. Esetleg még Yamaha Aerox.
2017. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg pont az Apriliát és a Gilerát hanyagolnám, biztos hogy nem vennék soha olasz motort, az összes ismerősömnek csak a baj volt velük. Mások viszont mindenféle jót mondanak róla, szóval lehet hogy csak a baráti körömnek sikerült rossz példányokat kifogni. Suzukival viszont biztos nem jársz rosszul, ezzel gondolom az előző válaszoló is egyetért.
2017. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen, a Suzuki is remek. Én azért nem írtam, mert nemtudom, hogy gyárt e nagytestű robogót. Gilera és Apriliat ismerem, tudom hogy nagytestűek, hogy kényelmesek, hogy fojtás nélkül a 100 kg-os testsúlyt is könnyen röpitik. Yamaha Aerox is hasonló. Hondaból csak a Diot ismerem, de az kicsi. Olasz robogókkal semmi gond nincs, csak a széthajtottakkal, amiket tuningoltak gyenge és olcsó alkatrészekkel, netán hátul a sufniban kellő szaktudás nélkül. Na azokkal tényleg van gond, és van hogy a vevő ezt még a vételkor nem tudja, de majd rájön, lehet ismerősödék is így jártak.

Alapjában a Kymco, Motowell, Keeway sem rossz, de ott már érződik a túlsúly, mert maga a felépítmény gyengék, és rosszabb minőségű az összeszerelés, koppintott a blokk, viszont átlagos súllyal elég sokáig elfútnak, meg azért egyre jobb az anyaghasználat, összeszerelés ott is, szóval pár év múlva lehet oda fejlődnek, ahol az olaszok, japánok vannak. Ott van még a Malaguti, Peugeot, Piaggo, ezek is remek robogók, de személyes tapasztalatom nincs velük.

2017. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az Aprilia mellett döntök, Köszönöm a segítségeteket! :)
2017. ápr. 4. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!