Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az, hogy aki forgózsámoly...

Igaz az, hogy aki forgózsámolyos pótkocsival nem tud tolatni, az nem igazi kamionos?

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Aki olyannal dolgozik , annak illik megtanulni tolatni vele.
2017. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne erdekeljen ki mit mond... amúgy meg csak gyakorolni kell mint mindent, es ha van hozzáerzéked akkor sima ügy.
2017. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék tolatni vele és nem vagyok igazi kamionos. Szóval igaz.
2017. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Aki egy mozdulatból nem tud beállni párhuzamosan kisautóval két autó közé, úgy, hogy elől-hátul 30-30 centi maradjon, az nem igazi autós. Na? :D
2017. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Akkor a túlnyomó többség nem kamionos. A kamionok nagy többsége ma már nyerges szerelvény.


Ez marhaság. Van néhány régi dinoszaurusz kolléga, aki ezzel igyekszik kitűnni, mert mással nem tud. Akinek forgózsámolyossal kell járnia, megtanul tolni vele pár nap/hét alatt - nem nagy dolog.


Ezzel vigyázz, hogy ki az igazi kamionos témával. Sok vén marha jön ezzel - tisztelet a kivételeknek - 30 évig nyomta a HC -nál, Teherán, Bagdad, de nem tanult meg összesen 30 idegen szót. Tudom miről beszélek, én még ismertem sok ilyen régi "pengét", egy bockwurstot nem tudott kérni Németországban, a parkolóban meg ő volt az Isten. Ismétlem, akinek nem inge, nem veszi magára, nem mind volt ilyen.

2017. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy király lehet az, aki forgózsámolyossal gyüjtőzik (általában ezt csinálják), aztán egy nap 100x kell rakodnia, illetve le-fel akasztania a pótkocsit.
2017. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz! Én tudok...

;)

2017. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Mondanám, aki olyannal dolgozik az beragadt 1950 be.. XD

De attól nem igazi kamionos valaki!

Igazat adok az előttem szólónak!


Eleve aki forgőzsámolyozik az teherautós "Nem kamionos!


Egy igazi kamionos szerintem attól IGAZI " Mert van hozzávetőleges helyismerete, realitások talaján jár sac per kb tudja mikorra érhet oda optimális esetbe. Megold és elintéz önállóan szinte mindent.


És nem kell,, sőt nem tolerálja azt ha szájába rágják mikor kezdjen hol álljon ki meddig menjen egy napjából és ilyesmi!


Egy igazi kamionos nem kéri a mc donalds kordinátáját mert éhenhal és nem mer lemenni a pályáról. És egy igazi kamionos nem kell hogy engedélyt kérjen ha el akar menni boltolni vagy tisztálkodni, mint sok ratyi ostorral hajtott hiteltartozást fizető gyártósorról kényszerkamionossá vált GPS DROID! Mint akik jönnek nagyrészt mostanság lehúzni a munka morált és a szinvonalat, mert minden jó nekik azt se tudják mihez van joguk vagy mi a felelősségük amit vállalnak.


(Igazi kamionos maga osztja legjobb tudása és tapasztalata szerint az idelyét, mintha magának csinálná akár csak egy kisvállalkozó)


Itt kezdődik egy igazi kamionos! A többi csak mind legenda!

2020. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól lepontoztak, kedves előző, pedig igazat beszélsz
2022. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!