Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen merci és mennyibe...

Ez milyen merci és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

[link]


A becsületesen és keményen dolgozó kisember Mészárosé.



2017. márc. 31. 00:57
 1/6 crudy ***** válasza:
23%
Ez egy S class, azon belul sok minden lehet, brutalisan draga. A legujabb s osztaly 600as motorral, agyonextrazva 100 millio fole rug.
2017. márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Crudy már megint a hülyeséget írod....milyen 100millió???Az maximum a maybach kiváltsága.....

Ami a videoban van annak köze nincs ehhez......az új s osztaly indulo ara 25millio,de az s63 amg 4matic long szénné extrazva is megall 65millional

2017. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Na ez kellett ide a közlekedés rovatba is már, nem elég hogy a neten mindenütt a provokáló 444 meg indexbe botlok, mostmár itt is. Köszi.
2017. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 crudy ***** válasza:
Gyorsan fel is neztem a merci oldalara es osszepakoltam egy s osztalyt. Bar nem megy 100 fele de 87 630 000 a vege
2017. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Arra voltam kíváncsi milyen autó és mennyibe kerül. Erre választ a politika rovaton belül nem várhattam volna.


(Szerintem inkább szóban forgó személyek tevékenysége provokáció, bár ők ezt nem annak szánják, nekik ez a természetes hétköznapi viselkedés. Strómankodás, stróman tartás, korrupció, lopás, bűnözés, hazudozás )

2017. márc. 31. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Belinkelhetted volna simán a képet, vagy a videót, és megkérdezed hogy milyen autó. Nem kellett volna még a leírásodat hozzá tenni.
2017. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!