Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószakértők! Volvo vagy...

Autószakértők! Volvo vagy Merci? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lenne egy lehetőségünk elcserélni a V40es 2001es évjáratú kocsinkat egy Merci E220 touring tipusú autóra.Mind2 kocsi ezen a héten műszakizott. A szerelő(aki elég jó ismerős,ő vizsgáztatta mind2 kocsit) azt mondja nem járnánk rosszul. Valaki tudna hozzászólni valami okosat? Nem akarunk bebukni vele. Köszi ha írtok.

2017. márc. 31. 14:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"2003-as S80-at ötévesen láttam ízzé-porrá hullani kétszáz pár tíz ezer kióméterrel, akkor még nem értettem, ma már tudom ez típus és márka betegség."


Van most a műhelyben egy '98-as S80 kasztni, rohadásmentes. Az S80-ak elég normálisan össze voltak rakva, egyáltalán nem jellemző rájuk, hogy széthullottak volna. Mondjuk én is láttam már olyan 2004-es S80-at amin az A oszlop és a tetőív rohadt, de gyaníthatóan az sem a gyártási minőség miatt, hanem már valszeg volt tetőn a kocsi :D

2017. ápr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 BiTOPro97 ***** válasza:
Műszakilag értettem. - elnézést, ha félreérthető voltam!
2017. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Addig nem tudtam èn se mit írni amíg a mercissel nm beszéltem. 2001es az autó. Külföldről lett behozva. 217 ezer tényleges km van benne. Küldött a srác róla képeket. Őszintén megmondom patika állapotban van. Sehol egy rozsda semmi. De ezt reggel az autószerelő is elmondta. Azt mondta a mi volvonkon több a rozsda mint a mercin. Bár nem rozsdás a volvo. A belseje nagyon jó,megkímélt állapotban van. Se folt se szakadás. A szerelő annyit mondott h garanciát vállal rá,mert tudja h pöpec állapotban van. De nyugodtan vigyünk magunkal másik szerelőt nézze át ő is. Pont ezért akar cserélni a srác mert nem akarja munkás autónak befogni. A szerelő azt mondta h lestrapáltabb állapotban van a mienk,és ha övé lenne elcserélné. Azt hozzá kell tegyem tényleg nagyon jó ismerős. 2 hétig csinálta a volvot műszakira és 5000 Ftot kért el érte. Hozzá tette h vegyünk vmit a gyerekeknek a nevébe. Tehát jó gyerek nagyon. Na most akkor???
2017. ápr. 1. 08:15
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha a merci 2001-es akkor az még w210,aminel sajnos a kimeletes hasznalat/keves kilometer/jelenleg rozsdamentes allapot sem garantalja azt,hogy nem fogod vele bexopni!
2017. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!