Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gazprom motorolajról valakinek...

Gazprom motorolajról valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
25 éves A vectrám van, már nem akarok nagyon minőségi tehát drága olajat venni bele mert,a motorja már 100 százalékos,meg nemsokára el akarom adni.
2017. ápr. 2. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az 5 literes Mannol 10W40 4000Ft. Olcsóbb a Gazprom olaja? :D
2017. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem már. Gyanúsan olcsó... valami 3200Ft volt 10w40-esből a 4 vagy 5 literes kanna. Persze ettől nem biztos, hogy rossz, arra a célra, amire az ember szánja.

A 39 éves Ladámba, amit csak úgyis hétvégén hozok ki a garázsból, ezért minimális az éves futása, lehet hogy ki fogom próbálni.

2017. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
# 1, igen.
2017. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Abba az autóba jó lesz, csak egy évnél vagy 10000km-nél ne maradjon benne tovább.
2017. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha el akarod adni akkor miért nem teszel bele legalább egy picit minőségibb olajat? Ilyenkor fáj a szívem, ha azt olvasom, hogy azért nem tesz bele az ember normális dolgokat mert úgy is eladja... mi van akkor ha valaki első autónak veszi az összespórolt pénzéből és csalódik majd. Vagy felvilágosítod, hogy minimális összegeket költöttél az autóra ? Ha az előbbi lesz akkor jó arc vagy.

Gazpromot amúgy Ladákba ajánlatos tenni szerintem és sűrűn cserélni.

2017. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jaj, bocs, én írtam ,hogy sűrűn cserére jó az az olaj, de nem értem, hogy mit jelent, hogy a motorja már 100 százalékos... fel lett újítva? Vagy 100%-ra ki lett használva? Kvázi tré.
2017. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondolom kimaradt a "nem " szócska, tehát úgy értendő hogy már nem 100%-os a motor.
2017. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja igen ezt most vettem észre hogy kimaradt a nem szó.Tehát már nem az igazi.
2017. ápr. 4. 21:37
 9/16 A kérdező kommentje:
5-ös. Az a helyzet ha valaki egy 25 éves rohadó félben lévő A vectrát akar első autónak,az vagy nagyon nem ért a kocsikhoz,vagy mazohista. Meg egy 301.000 km futott motorba teljesen felesleges drága márkás olajat rakni.
2017. ápr. 4. 21:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor vidd bontóba. Amúgy nekem a Suzukiba 320. ezer km-van és semmi változást nem érzek, ugyanis 100 ezerrel vettem ( autószerelőtől ) soha nem tettettem bele márkás olajat, csak sűrűn cseréltettem, volt, hogy heti kétszer. De mindegy, lényeg, hogy gyakran kell olajat is cserélni.
2017. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!