Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson scwalbe kuplung bowden...

Simson scwalbe kuplung bowden probléma a motor fellelt állapotú?

Figyelt kérdés
Simson Schwalbe sárvédőjébe egy élesebb bal kanyarnál a kuplung bowden beakad a sárvédő csavarjába ami felül jobb oldal van ezért nem lehet jobbra kanyarodni és ezután amikor vizsa igazitom a helyére recsegve veszi a sebességet igy csak sokadik probálkozásra sikerül ujra ugy visza igazítani hogy ne recsegjen váltásnál, de volt már olyan is hogy a gyertya pipábol huzta ki a sárvédő a gyujtokábelt megprobálltam kötegelővel a vázhoz közelebb vinni a bowden és a gyujto kábelt de ugy is recseg de legaláb nem huzodik ki a gyujtokábel amikor sikerül visza igazitani akkor minden sebességet tökéletesen recsegés mentesen vesz mit kénevele csinálni hogy ne legyen balest veszélyes egy éleskanyar után és hogy ne recsegjen?

2017. ápr. 3. 18:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat utolag vettem észre hogy a?rosz helyen van én tudom hogy fellelt állapotú
2017. ápr. 3. 18:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj magad egy megfelelő hosszúságú bowdent, ha túl hosszú amit kapni lehet készen hozzá. Gyertyakábelből lehet kicsit hosszabb amit aztán a vázhoz hozzá tudsz kötegelőzni.
2017. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!