Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor lenne az ideális?...

Erlbella kérdése:

Milyen motor lenne az ideális? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni motorozni. idén töltöm a 16ot,lány vagyok és 56 kg. 50ccm-re szeretném lerakni a jogsit,hogy nyáron már tudjak motorozni. olvastam olyat,hogy az enduro motorok jó kezdőnek. ez igaz? mert az a baj h 161 cm magas vagyok. olyan motor kéne aminek nagyjából 80 cm az ülésmagassága. 4 üteműt keresek. Ez lenne az első motorom. Tippek?

2017. ápr. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, ha 16 vagy, akkor felejtsd el az "AM" jogsit, 20-22eFt-al több csak az "A1" és azzal ugye max 125ccm, max 11kW-os gép vezethető.


A motor más kérdés, ha van egy kis eszed (úgy értem, ha tisztában vagy azzal hogy kezdő motoros vagy), akkor nyugodtan felülhetsz egyből 125-ös gépre. Egy két tipp:

Yamaha YBR125

Honda CG125

Honda CBF125

A kínai és társai fhosokat el kell felejteni!


Széles utat.

2017. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyből felülhetnék 125ccm-es motorra? nem lenne az erős elsőnek?
2017. ápr. 5. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ha tiszteled a gépet, akkor nem sok.

Az ötvenest megunod 1 hónap után, a 125-ös kitart azért 1-2 szezont, aztán lehet tovább menni.

2017. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

mikor felejtiknmár el az emberek az 50-es p.cskoszoruket istenem?????? :(

robogót vegyél, azokon kívül az összes 50 es enduro, sport, chopper, superbike minden hulladék!!!

yamaha aerox pl egy nagyon jó sportrobogó!

2017. ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ilyen testi tulajdonságokkal egy supermoto kezdének rossz lenne?
2017. ápr. 7. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom. Lévén azok elég magasak.
2017. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!