Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa B-ből melyiket...

Opel Corsa B-ből melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

1.0, 1.2 esetleg 1.4, i vagy sima, Eco vagy nem Eco, ti melyiket vennétek?

18/f, zsebpénzből venném suliba járáshoz


2017. ápr. 6. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

eco motorokat messzire kerüld! én jelenleg z12 xe vel szopok! hulladék...

ill min 1.4

2017. ápr. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen mindegy. Minimum 1.2.
2017. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.2 és 1.7D is van, mindegyik problémamentes hosszú ideje.

Ha anyuék annyira tolnak, hogy zsebpénzből kijön egy kocsi akkor miért nem vesznek neked egy fiatalabb, biztonságosabb autót?

2017. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2:

A 97 előtti 1.2-es a leggyengébb motor ezek közül (nekem ilyennel volt), utána az 1,0-s is erősebb volt, mint az előbbi. Ezek után sok értelme van, hogy minimum 1,2-es.


Egy ilyen korú autónál fontosabb mondjuk az állapot, nem egyszerű jót kifogni.

2017. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha karbantartod semmi baja nem lesz az ecotec motornak, de inkább az 1.4-est válaszd. Kicsit csípni fogja az olajat, de annyi. A világból kimegy és sokkal dinamikusabb mint a régi 40kW-os. :) B Corsa-ról beszélsz, szóval azt javaslom angyon nézd át a kasztnit és az alvázat! Célszerű minél újabb évjáratot választanod. Mivel nem csak 2-3 évig futott a kocsi, így volt ideje kiforrni. Amúgy én pont az ecotec-re voksolok. :)
2017. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha ilyen jò a zsebbpénz,akkor én a helyedben vàrnék a vàsàrlàssal. Opelt ne vegyél mert ràd fog rohadni 1max2 éven belül. Gyüjtögess és inkàbb màsik màrkàt vegyél.
2017. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1.4i az általában jó, de ne a korai példányból válasz. Ha lehet, női tulajtól vegyél, ők talán nem futtatták ki a lelküket.
2017. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A zsebpénzt úgy értem, hogy amiért megdolgoztam...szüleim nem adnak bele
2017. ápr. 9. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!