Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan, aki anno az ATI...

Van olyan, aki anno az ATI Autósiskolában csinálta meg a jogsiját? Milyen véleménnyel van róla (III. ker. , Bécsi-Vörösvári út)?

Figyelt kérdés

Idén nyáron szeretném elkezdeni megcsinálni a jogsimat! Több autósiskola után is néztem már, de nekem eddig talán az ATI tetszik a legjobban, mivel én is III. kerületi vagyok és viszonylag közel van nekem, ezen kívűl árban is egész jó áron van!

Ezenkívül van pár ismerősöm, akik szintén ott csinálták anno a jogsijukat és mindennel megvoltak elégedve, mert elsöre átmentek mindenből!


Aki ott csinálta, vagy ismeri valamennyire az autóssulit, az is egyetért nagyjából a véleményemmel? Vagy van, aki nem túl jó véleménnyel van róla? Mit mondotok rá?



2017. ápr. 7. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemrég csináltam ott motor jogsit, előtte egy másikat és az előtt meg autót. Nekem nem volt gondom velük.
2017. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!