Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 525d vs 530d kozott...

Bmw 525d vs 530d kozott kulonbseg van?

Figyelt kérdés
Mennyi a fenntartasi koltsegei es 2007-es evjaratunal mennyi km allastol erdemes venni amire nem kell kolteni azon nyomban vagy max keveset 100000ft alatt?
2017. ápr. 8. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A gatyád rá fog menni.
2017. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez pont az a helyzet, mikor az erősebbet érdemes venni. Az 525D is 6 hengeres, viszonylag sokat fogyaszt (egy 520D-hez képest), rá lehet költeni csilliókat, ha baj van. De az 530D sokkal erősebb, és ugyanannyiba kerül fenntartani. Ha szerencséd van, csak olajat cserélsz rajta, ha nem, akkor tönkremegy a turbó, injektor, stb. Csak ne hagyd magad átbaszni, ha például turbót kell cserélni, ne menj bele a 800 ezer forintos ajánlatba, mert sokakat így vernek át.
2017. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne már, veszel egy huszonmillios autót és 100e fton sz.arragoskodsz ?
2017. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelonek.ha szetnezel a hasznaltauto.hu-n akkor lathatod h a 2007es az nem 20milla hanem 3-4millatol lehet venni
2017. ápr. 8. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:

"Huszonmilliós autó" :D


Egyébként ha már képes vagy dízel BMW-t venni akkor igen, inkább 530dé, a kilométeróra állással sokra nem mész főleg, ha vissza van tekerve.... Az állapotát figyeld meg.

2017. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A huszonmillios vagyok. Értem hogy az új árának a 20 százalékáért megvehető mert a 80 százaléka már értéktelen. De ha elmész a boltba venni alkatrészt mert kelleni fog, akkor egy huszonmillios autó árában adjak mert attól még Hans nem fog neked huszadaron alkatrészt gyártani mert lehasznalt autót veszel. Szóval a 100e Ft egy nyamvadt gumigarniturara nem elég, nem egy friss téli nyári csere szettre, ha kézi váltós a kettős tömegű járhatja a végét, ha automata akkor ha megáll fel Milla úgy elugrik hogy észre se veszed, fékbetét féktárcsák, 200e felett az injektorok bármikor beallhatnak 6 hengered van, ugye, és akkor meg semmit se soroltam fel ami barmikor elhalhat főleg ebben a szériában. Nincs ezzel gond, a nagy archoz kell nagy pénztárca is, több ismerősömnek volt, volt hogy 1 évig semmi volt hogy egy év alatt havonta megvolt a 100e ftos vicc.

Személyes tapasztalatom nincs, általában dupla pénzért mint az ilyen lelakottak mennek veszek fel éves autót ami nem prémium elhasználom az első 100 e km-t azt eladom így a szopoagat nem ismerem csak sokat nyomoztam mert egy F10 ér akartam venni 2 évesen 80e km el és akkor kerdezoskodtem.


De azt csinál amit akar, csak jeleztem hogy naivitás lenne egy nagyon lehasznalt prémium autót úgy megvenni hogy nem akar rá költeni.

2017. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én bmw szerelő ismerősömtöl is kértem tanácsot hogy 320d-t esetleg 520 d-t és ő mondta h 5ös széria átadja az érzést jobban mint a 3-as.meg mondta h nem kell 300ezret költeni rá.csak nem szar fapados autot kell venni.
2017. ápr. 12. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyed amelyik tetszik, egyiksem fog jól menni cserébe fogsz rá költeni és néhány pina nedves lesz.
2017. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!