Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 330d e46 (2001) - Audi A8...

Edykee kérdése:

Bmw 330d e46 (2001) - Audi A8 2.5 TDI quattro Tiptronic (1998) melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 16:26
 1/8 Mosqu!to ***** válasza:
Egyiket se érdemes már megvenni, de ha fanatizmusbol kellene akkor csak az Audit venném. Sokkal kevésbé tömeg autó az A8, csak ez nem lesz túl pénztárca barát megoldás, főleg ezzel a motorral... A bmwbol meg nem vennék dízelt.. Nekem 330i van e90be és imádom a hangját! :)
2017. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem jó az összehasonlítás.

A BMW 330D egy viszonylag kompakt, középkategóriás autó, jó sportos ugye, tudjuk milyen a BMW, ráadásul ezzel a 30D motorral vadállat, mert ez a 3000-res dízel a BMW-től nem tudom hogy van megcsinálva, de úgy tapaszt az ülésbe, hogy levegőt sem tudsz venni.

Aztán ott van az A8: tényleg nem egy tömegtermék, mint az E46, dehát ez felsőkategória, köze nincs a 3-mas BMW-hez. A formája nekem nagyon bejön, személy szerint is volt ilyen A8-asom, de 4.2 benzines, az való bele. Ezzel a 2.5 TDI-vel hatalmas csalódás. Lóerőben hiába majdnem ugyanannyi, mint a BMW 30D-je, egyszerűen nem megy. Két oka van: az A8 egy nagy nehéz dög, még úgy is hogy alu az egész, a 330D mégiscsak kissebb. A másik, hogy amint írtam, a 30D motor alapból nagyon bír menni, olyan a karaktere, a 2.5 TDI meg egy lusta dög gyárilag, nem mellesleg elég problémás motor is.

Namost: ha egy szaladgálós, gyors, sportos autó kell, akkor a BMW 330D (Audi A4 nem érdekel?), ha egy nagy nyugis hodály kell, akkor Audi A8, de más motorral, nembaj ha benzines. Ez az A8 még olyan kor terméke, amikor a benzines jobb volt bele, mint a dízel. Nameg ha már BMW, akkor nem szabad elmenni a 7-es BMW mellett sem, mondjuk egy jó 730-as dízel?

2017. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egy kategória a két autó de ez a kettő tetszik Audiból is csak ez az egy modell BMW-ből a 3 as széria nagyon tetszik a 7 es se csúnya de ,de... és sportot gyors autot szeretnék de a fogyasztá sem mindegy olyan 10-12 liter körü jó lenne megálni.
2017. ápr. 8. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi lenne rá a keret? Mert ha a sportoson van a hangsúly, miért pont BMW vagy Audi?
2017. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan 1,5 millio ft és hogy miért nem tudom mert nagyon tetszenek és jó a teljesítményük.
2017. ápr. 8. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
1,5misiért a 30d felejtsd el, esetleg 20d.
2017. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyiért nem lehet jó állapotut kapni?
2017. ápr. 8. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp az Audit.
2017. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!