Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb E60? A Bmw...

Melyik a jobb E60? A Bmw 530i,530D,530XD

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes megvenni? Mi a véleményetek róluk?

2017. ápr. 9. 00:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Vélemémyeket kérek!
2017. ápr. 9. 07:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Amelyikre van pénzed. Nálam használt autó nem játszik, szóval nem tudok használtakról véleményt mondani, de ezek tipikusan azok a verdák, amiket ficsurok lezúznak elég hamar, aztán továbbadásra kerül, így kerül be a körforgásba. Ócska dízellel lehet szopás, mert drgák az alkatrészek, így inkább benzinest nézz, minél nagyobb motorral, amit nem gyilkoltak annyira.
2017. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A benzinesbe nem kopik annyira az alkatrész mint a dízelbe?
2017. ápr. 9. 12:53
 4/9 A kérdező kommentje:
.
2017. ápr. 9. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
De, csak a benzinesnél nincsenek olyan árú alkatrészek, mint dízelnél, és a benzines egyszerűbb szerkezet. Nem hiszem hogy díjaznál egy turbó, kettőstömegű cserét, megspékelve esetleg porlasztóval stb. Ezek sokszor többe vannak, mint amennyiért megveszik a sok leharcolt BMW-t.
2017. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja akkor benzinesbe nincsen turbós csak dízelbe?! Ezt jó tudni! :)
2017. ápr. 9. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek nem új modellek, a 3.0-ás benzines az egyedüli motor, amire tettek turbót, többi sima szívóbenzines blokk. De te fogd ki azt az egyet ami turbós, aztán ha becseszik valami, akkor ráköltöd a gatyád.

Gondolom nem a rendszeresen szervízelt, első tulajos példányokat nézegeted magán eladótól, hanem autóparkokban a többkézen átfutott, manipulált órás, éppen nagyjából rendbehozott és belsőleg kitakarított szarkupacokat.

Ha ennyire képben vagy, akkor miért kérdezed?

2017. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én nem vagyok képben! csak tanácsot és véleményt kértem! de a benzineshez ragaszkodik mindenki!
2017. ápr. 10. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasznltnál igen, mert ahogy írtam fentebb, nem olyan zsebbe nyúlós, ha bebaszik valaki. Egymás mellé raksz egy szívóbenzines meg egy turbóbenzines használt kocsit, 10-ből 10 a szívót választja.
2017. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!