Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat leonról és/vagy a chevrol...

Seat leonról és/vagy a chevrolet lacettiről vélemények? Mennyire szervízigényesek, megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Leon 2000-2003, lacetti 2004-2007 évjárat. Mindenképp benzines kell.

2017. ápr. 10. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Mindenképp a Leont válaszd! A Lacetti nagyon gyenge minőségű és komfortú ill. megbízhatóságú a Leonhoz képest.

Ne csábulj el a Leonhoz képest pár évvel fiatalabb járgányoktól.

Leonból az 1.6 8v az őskövület ugyan és beveszi a 8-10 litert, cserébe atombiztos.

2017. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Az első válaszoló, vicces ezt olvasni, látszik, hogy Lacettit max az utcán láttál eddig. :D Kérdező, ne félj a Lacettitől, nem rossz autó,megbízható (10 év alatt csak a kopó alkatrészek miatt volt szervizben, ezt le is kopogom /kopp-kopp/) az 1.4-es benzines nem valami erőgép (nekem az van), de elmegy egynek, komfortban meg nem rossz, az ülések kényelmesek. Vezetési élményben viszont nem a legjobb (váltó nem az igazi, hosszú úton jár, és nem valami precíz), de szerpentineken nem rossz, és szerintem szép is (5 ajtós). A Seatot nem ismerem. :/
2017. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint. Valóban a Lacettiről nincs fogalmam. Sógoromnak viszont van. Élete egyik elhibázott döntésének tartja.

Leonja pedig egyik cimborámnak van. Egyedül az egyhatos fogyasztásával nem békélt még meg, pedig benzinen kívül más nem kell annak a kocsinak (a kötelezőkön kívül).

2017. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!