Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Audi Vw...

Mi a véleményetek az Audi Vw Bmw 2. 0 motorjairól? 2005-2008 közötti autókrol lenne szó

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendben van az összes, mondjuk az Audi jobb választás ha engem kérdezel.
2017. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benzinesbe jó.
2017. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az Audi annyiban jó hogy a karosszériája kevésbé hajlamos a rozsdásodásra és a beltere szebben öregszik de motorikusan kb ugyanúgy jól bírják. A dízelek kevésbé de még azok is jók mindegyikben.
2017. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokat olvasgattam de a vw meg az audi ról nem találtam semmi biztatót (pd elemek meg stb)..csakis 170 lovas verzió jöhet szóba):
2017. ápr. 12. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
A BMW dízeleiről is lehet rosszakat hallani. A szívósor csappantyúinak tengelyének darabjai beleeshetnek a hengerbe teljesen tönkretéve a motort vagy lánc problémák tehetik teljesen tönkre vagy ugyanúgy megadhatja magát a turbo vagy ennél is van porlasztócsúcs ami tönkremehet és drága a cseréje.
2017. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A PD elemek igazából jobbak mint a CRTDI alkatrészei, szóval ez ne legyen hátrány.

A 2.0 TDI-nél még az olajszivattyúra érdemes néha ránézni, és annyi, amúgy semmi gond nincs velük, abszolút megbízható. A 170 lovas Audi korrekt választás.

2017. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagy gyuri ***** válasza:
2017. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!