Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karbi tisztítás után miért...

Karbi tisztítás után miért nem indul a motor?

Figyelt kérdés
50 ccm-es AM6-os motoron kipucoltam a 16-os Dellorto karburátort.A levegőcsavart teljesen betekertem,majd 3/4 fordulatot kicsavartam.Alapjárati csavart elösször teljesen be,majd 2 fordulatot kicsavartam.Ezután a motor pöccre elindult,egy kis ideig gyönyörűen járt majd leállt.Azóta el sem akar indulni.Mi lehet a gond?

2017. ápr. 13. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán mert nem tisztítani sikerült azt a karbit, csak fellazítani a szemetet és most megint eldugult.


Vagy ha nem hát kisnyúl...

2017. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami más használható tipp?
2017. ápr. 15. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt már megcsináltad volna! Látatlanban milyen "használható" tippet akarsz? Hívd fel Gyurcsók Józsit, ő megmondja pontosan mi a hiba, de lehet, hogy meg is csinálja amit elszartál!


Hogy lehet valaki egyszerre béna és nagyképű is?

2017. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamit szerintem félre érthettél mit észlelték nagyképűnek a kérdésben?
2017. ápr. 15. 19:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelzem ma motorozni voltam a motorral úgy,hogy nem hívtam fel Gyúrcsók Józsit.
2017. ápr. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!