Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rengeteget fogyaszt 2T KYMCO...

Hut633 kérdése:

Rengeteget fogyaszt 2T KYMCO COBRA nevű robogóm! Mi lehet a gond? (görgő és szíj csere volt)

Figyelt kérdés

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy miért van az hogy a robogóm rengeteg benzint fogyaszt!? Kétütemű és saját maga keveri be a benzint. Na szóval a tavalyi szezonba nagyon szépen üzemelt 100km ->3 liter környéke! A szezon végén egyszer fogta magát menet közbe leállt! Majd ha elindítottam nagy nehezen nem ment csak 10km/h-val és pörgött mint állat! Cseréltem benne görgőket és jó lett! Nem tudom hány grammos volt benne de most 10g került bele! De kisseb az biztos! 6-ezres fordulatnál vált! Szíjat is cseréltem! Majd most azzal a problémával állok szemben hogy ha megyek vele tartós 56-67 km/h-val és bekanyarodok egy másik utcába nem pörög és csak 40-el tötyög nagyon lomha lesz!(ez szerintem akkor van mikor bemelegszik) És rengeteg benzint megeszik! Mi lehet az oka!? Valaki tudna segíteni?



Mellékletbe: Hozzá tenném nagyon szépen jár a hangja is szép nem durrog se semmi! De mondjuk néha magas az alapjárat akkor mikor megállok egy két keresztedődésbe akkor a szokottnál magas! De ha van amikor nem! Változó!



2017. ápr. 13. 21:59
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Át kell nézni az egész motort, hengert lehúzni, megnézni, nem volt-e megragadás, nics-e behúzás, sérülés a hengerfalon.

Gondolom nem 50-es , mivel az 50 esekben egyikben sincs 10 gramm vagy annál nagyobb görgő.

2017. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De 50ccm ! Nem tudom pontosan hány grammos görgők lehettek benne de jolal nehezebbek voltam.mint 10g..
2017. ápr. 17. 07:23
 3/3 Zzzoli ***** válasza:

9 grammosat ír gyárinak, a tiédhez.

Akkor tizessel jóhogy nem forog ki rendesen.

Honnan tudod hogy jóval nehezebb volt, mérted?

2017. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!