Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]



Szóval először is hogy a csomag tartalmaz mindent amit kell ? Másodszor ez nem túl olcsó érte ? vagy tényleg ennyi ? Harmadszor ez menyire beszerelhető otthon ? Tudom hogy le kell bontani mind a négy ajtókárpitot és komoly munka de ha az embernek van egy kis műszaki érzéke megoldható ? (Nem vagyok autószerelő de például egy fordulat szám mérős órához be tudtam húzni a központi fejegységtől a kábelt össze tudtam forrasztani elrejteni és berakni az ujjat úgy hogy működjön , szóval nem vagyok analfabéta ehhez de mégse egy autószerelő vagyok minden speciális szerszámmal ) Negyedjére ezek menyire tartósak ? szóval ezek az univerzális cuccok 1-2 hónapot bírnak vagy azért mi ? Ötödjére ha itthon megoldható aksira hogy kössem rá vagy ehhez van valami útmutató emrt ugye ennek folyamatos áram ellátás kell hogy ne felejtse el a távirányitót .


Az autó egy Opel Astra F 2001.5 havi gyártmányú (azaz ez már a lengyel gyártmány ) X14NZ motorkódú teljesen fapados változatról van szó !


Gyári központi zárát már kerestem bontóba de sohasem találtam és azt mondták nézzek inkább univerzálisat ! szóval ?



2017. ápr. 15. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, szinte minden benne van a csomagban, de megfelelő mennyiségű vezetékről, szakértelemről neked kell gondoskodnod!

:)

Nem "túl olcsó", hiszen kb. 600 Ft 1db 2 vezetékes zármotor, az 5 vezetékes meg kb. 800.


Megoldható otthon, az F Astra nem túl bonyolult szerkezet.


"és berakni az ujjat úgy hogy működjön"


Képes voltál megujjazni az autódat? (újat)


"nem vagyok analfabéta ehhez de mégse egy autószerelő vagyok"


Az jó, mert a kp-i zár beszerelés inkább az autóvillamossági szerelő feladata. Legyen forrasztópákád, vezetéked, zsugorcsöved, türelmed.


"Ötödjére ha itthon megoldható aksira hogy kössem rá vagy ehhez van valami útmutató emrt ugye ennek folyamatos áram ellátás kell hogy ne felejtse el a távirányitót ."


Szoktak adni kapcsolási rajzot és használati útmutatót.

Igen, állandó táp kell neki, de nem azért, hogy ne felejtse el a távirányítókat. Szép is lenne, ha egy akkusaru leszedés után újra kellene programozni a rendszert!


Biztos nem bír ki 10-15 évet, de néhány évig működnie kell, aztán néha cserélsz motorokat.

2017. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ !
2017. ápr. 20. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!