Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 választható extrák,...

Mazda 3 választható extrák, hogyan?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy cikket: [link]

, ahol az illető írja, hogy vettek egy Mazda 3-at challange felszereléssel, és extrával: tolatóradarral.

Na mármost, megnéztem a mazda honlapját, a konfigurációknál is és a katalógusban is, de ilyen nincs, hogy ilyen extrák lehessen bele tenni ebbe a felszereltségi szintbe.


Másrészt viszont már élőben is láttam, challange szinttel szintén tolatóradaros mazda 3-at.

Hogyan lehetséges ez?

Szintén egy angol cikkben olvastam, hogy szintén challange szinten sportos("analóg") fordulatszámmérő van, digitális helyett. (ilyen csak revolution felszereltségnél kellene, hogy legyen)


Ha valaki tud ezekről információt kérem írja le.



2017. ápr. 16. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
2013-as autó az még facelift előtti verzió, elképzelhető, hogy változtak a felszereltségek. Mazdánál csak felszereltségi szintek közül tudsz választani, ezeken felül pedig utólagosan tudsz bele mókolni valamit.
2017. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a mazda szervizekben is kreatív szerelők dolgoznak így utólag simán beszerelik, de ezt a műveletet normálisan képzett szerelő de akár egy ügyesebb tulajdonos is könnyen kivitelezi
2017. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!