Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda-r típusú motoron...

Derbi senda-r típusú motoron mi miatt nem tölti a generátor az akkumulátort?

Figyelt kérdés
a helyzet az h nem rég vettem egy derbi sendát motorikusan teljesen rendben van viszont elektronikusan nincs a csúcson, nincsen benne akksi, a fényszóró működik rajta ha bekapcsolom (tehát a generátor elvileg jó), ha pedig rákötök akksit, akkor a féklámpa is működik meg néhány visszajelző lámpa is viszont az indexek akkor is halottak maradnak, szóval a kérdés az h hogyan lehetne vissza töltést varázsolni az akksira és hogyan tudnám megcsinálni az indexeket fesz szabályzó sincsen benne szerintem lehet kéne?

2017. ápr. 16. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
ja igen és a duda is működik ha akksira van kötve
2017. ápr. 16. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Na most erre kérdésre mit lehet írni?

Vegyél elő egy próbalámpát vagy feszültség mérő műszert, szedd szét és méregesd végig hol a hiba.

2017. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 easymoney62 válasza:
Előttem hozzászólónak igaza van, végig ki kell mérni,mivel a kürtnek sem aksiról kell üzemelnie.Valami nagy átkötések vannak nálad,ha csak az aksiról működnek bizonyos funkciók.
2017. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem akkor köszi megpróbálkozok vele
2017. ápr. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!