Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90 megér 4milliót?

Norbi658441 kérdése:

BMW E90 megér 4milliót?

Figyelt kérdés

Szóval majdnem fullextrás autó.10hangszóró,nagy navi,automata váltó,napfénytető,60e kilométer.Lényegében csak motoros ülések és távirányító nélküli indítás nincs benne.Karosszéria lényegében hibátlan némi kavicsfelverődés és 1-1helyen minimálisan megkoccolt de csak a festék pattant le(1-2horzsolás ami csak közelről látszik) végülis 7éves autóról van szó euro5 besorolással.

Másik hiba, hogy téli abroncsokkal van ami 2éves viszont jobb elöl fel van sértve az abroncs oldala és lifeg egy fél kisujjnyi darabka(szerintem csere).Emellett kis furcsaság, hogy a motortérben kb. 3-4 csavar rozsdás, nemtudom az okát az lehetséges, hogy a tulaj lemoshatta a motorteret és megrozsdásodott a csavar?A belseje nincs leélve a bőrülések szinte meg sincsenek gyűrődve nemméghogy berepedezve/kikopva.



2017. ápr. 16. 19:28
 1/3 anonim válasza:

60 ezer kilométer?

Ez elég gyanús.A 160 reálisabb lenne.


Mellesleg, dízel?

Ha igen, akkor tuti kintről behozott.


Mellesleg, 4 milliót nem ér ez a gép.Ennyiért kapsz egy fiatalabb, valós kilométeróraállással rendelkező Passatot vagy Mazda 6-ot, Avensist.


A BMW-hez drágák az alkatrészek, nem csak megvenni kell, hanem eltartani is, az eltartás pedig nem csak a tankolást jelenti.

2017. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek majomra van pénze, annak legyen banánra is.
2017. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemrég nézegettem pont E90-et, nem az én autóm. 4 millióért elég jót kapnál, viszont amit leírtál az alapján egy lerúgott, könnyen lehet, hogy tekert órás, törött vackot sóznának rád (rozsdás csavarok, ergo bontva volt a motortér jelentősen, minden sarka meg van nyomva és rohad is, akkor kapott rendesen) én keresnék egy másik példányt
2017. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!