Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen javítási összegekre...

Milyen javítási összegekre számíthatok egy Toyota Carina E (1995) esetén?

Figyelt kérdés
Egyelőre semmi hibát nem találtam rajta, de mondjuk ha későbbiekben tönkremennének bele általános dolgok. Mondjuk kormánymű, futómű elemek, motor körül bármi. Általános tapasztalatokra vagyok kíváncsi, attól akinek ilyen autója van.

2017. ápr. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

unixauto.hu


Bármilyen alkatrészt ki tudsz keresni és látsz egy elég jó piaci árat. Veheted irányadónak

2017. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezekhez minden átlagos áron beszerezhető ,a lakatosmunka kerül sokba ha elkezd rohadni.
2017. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen a lakatosmunka minden autóra sok, szerencsére nincsenek rajta lyukak meg ilyenek. Csavaros illesztéseknél a csavarokon láttam rozsdát, az szerintem természetes.
2017. ápr. 16. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy Toyota esetében a huszonkét év nem feltétlenül jár együtt azzal, hogy sorban jönnének elő a hibái. :-) És az a még nagyobb vicc, hogy ez nem is annyira vicc. Ismerősöm Corollát hajt, hasonló korút (1993) és el nem adná semennyiért, mert állítása szerint még egy ilyen megbízható autója soha nem lesz.
2017. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!