Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 320i elég kezdetleges drift...

320i elég kezdetleges drift autónak? Annak már van ereje? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Dobnék bele egy kagyló ülés vagy hogy hivják. Meghegesztem a difijét és gyakorolgatnék. Majd éveken keresztül gyüjtögetnék és fejleszteném, hogy a végén fullos drift kocsi legyen. Illetve 324d bmw DiZEL Jo drifthez vagy kevés a nyomaték és nem pörögne a motor?

2017. ápr. 17. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
" vagy hogy hivják ". Szerintem igy ne fogj hozzá.
2017. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ez csak egy ülés és nem tudom, hogy becézik a nagyok.... De a speciálisabb nevét meg tudom: Homológ versenyülés csak gondoltam akkor majd valaki kijavit és leirja nekem normálisan a becézését.
2017. ápr. 17. 10:38
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

:D Szerintem így húsvét hétfőn megvan a kategória idiótája.


Gratulálunk. A zsűri asztalnál átveheti a kezdő vértuner készletet!

2017. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves hármas! A kommentednek semmi értelme nem volt. Inkább menjél és nézz egy kis minimaxot is iszogasd a kakaódat.
2017. ápr. 17. 11:01
 5/18 anonim ***** válasza:

Alapnak elmegy. Sokra nem lehet vinni vele, az biztos.


"Majd éveken keresztül gyüjtögetnék és fejleszteném, hogy a végén fullos drift kocsi legyen."

Ez sajnos nem így megy. Gondolom versenyezni is szeretnél ez évek alatt, így kb. 5-10 versenyenként kalkulálj be egy újjáépítést (attól is függ, hogy mennyire vezetsz "profin", elég gyakoriak a csattanások ebben a műfajban). Ha kis fejlesztgetésekkel szeretnéd elérni a "fullos" kategóriát, akkor az a végére kb. 5x annyiba fog kerülni, mint ha kapásból annak építenéd.

Az, hogy 324d, vagy más típus az teljesen mindegy. 99%-ban olyan módosításokon megy át a motor, amivel teljesen elveszti a gyári jellegét. Egy dolog (általában) fix, a bódé. Először azt kell kiválasztani, a motor, futómű stb. csak sallang.

2017. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
A driftnek kb sok értelme nincs, bazári gumiégetés suttyófalviaknak.
2017. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm szépen a válaszod. Maradok a benzines mellett.


#6 Remélem a te kedvenc müfajodat is szereted mikor fikázzák, legyen az zene, sport stb.

2017. ápr. 17. 11:37
 8/18 anonim ***** válasza:
320i jó, de akkor E30 320i legyen, mert súlyra könnyű, semmi elektronika, olcsón átalakítható.
2017. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
e36
2017. ápr. 17. 13:57
 10/18 anonim ***** válasza:
Az E30-at már arany árban mérik, azt már el kell felejteni. Az E36 már elmegy alapnak, a 320is elég kezdetben de a hegesztett difi felejtős, normális sperr kell bele. Ha már kevés a pówa akkor gond nélkül bele lehet dobni a 2,5-2,8-as blokkot bár ezek sem lesznek lényegesen erősebbek, a továbblépéshez már turbó vagy V8 kell.
2017. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!