Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlenül (bamba voltam),2esb...

Véletlenül (bamba voltam),2esben meghúzattam a kocsit 40-45ig és a kormány rángatott. Mentem a ház kürül 3-4 kört ugyan ezt csinálva nem rángatott. Mi lehet/lehetett a gond? Az út egyenletes.

Figyelt kérdés
Amúgy nem érzem,hogy rángatna a kocsi menet közben. Néha alapjáraton az ülésen ülve érzem nyitott ajtónál,lehúzott ablaknál,hogy a motor állóhelytében mintha rázna egy picit. Ez 5ből 1+2 inkább 1 alkalom. Szerintetek? Lehet a fent említett dologgal összefüggés? Kuplung jól fog,a futómű(meg a kocsi is ) amióta megvettem (7hónap) 18 ezer kmt futtt. Akkor is meg olajcseréknél is azt mondta a szerelő,hogy az autóm gyártójának ez az egyik legmegbízhatóbb futóműve,és hogy jó ideig nem kell ehhez a kocsihoz nyúlni( valóban ez alatt csak olaj,meg szűrőcserék voltak). Audi A3 2004/8 1.6os Vw motor 8 szelepes S-line futóművel. Km 249e van benne...

#Shhssg
2017. ápr. 19. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán a motor rángatott a túlpörgetés miatt amikor elvetted a gázt.
2017. ápr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"motor rángatott a túlpörgetés miatt"


Te miről beszelsz?!?Egy 1.6-os motor 40-45nel 2-esben jó ha a maximalis fordulat felét pörgi,de inkabb kevesebbet.

2017. ápr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy lehet "véletlenül meghúzatni"?

Amúgy rémképeket vizionálsz.

Szerintem megcsúszott az egyik kerék vagy leugrottál a gázpedálról és a motorféktől rángatott be.

2017. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!