Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan jutnak új tesztautókhoz...

Hogyan jutnak új tesztautókhoz hozzá a youtube bloggerei?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Könnyen...megkeresik őket,hogy "ez-az vezesd és csinálj videót",1 forintot kb nem kap érte a kis blogger (1 mezei youtuber,egy totalcar már más),a cégnek ingyenreklám...
2017. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérni kell, és kapnak. Egy bizonyos feliratkozás felett már simán megkapják, gondolom kereskedéstől is függ, hogy mennyi ez a szám. Meg ha már korábban is csináltak ilyen videókat, amiknek sok megtekintése volt, akkor még simábban meg az ügy.
2017. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És igen, ez nagyon jó reklám nekik, mert ezek általában el vannak ájulva az ilyen drága autóktól, és dicsérik őket. Aztán ha valaki akar venni egy új Audit, megnéz minden róla szóló videót a youtube-on, és a pozitív vélemények segítenek majd abban, hogy megvegye az autót. Szóval nagyon jó marketingfogás ez a kereskedőknek.
2017. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az importőrtől kérnek egyet, és ennyi az egész. Pontosan úgy, mint az autós magazin szerkesztői.
2017. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A néző szàm csak egy dolog.

Senki nem fog 10milliós teszt autót adni csak azért mert van egy 200ezres feliratkozók tábora az embernek. Mikor a 200ezerből csak 3db potenciális vásárló jelölt. Minecraft videósnak én se adnèk még egy Trabantot se. 9-11éves átlag korosztályú néző táborhoz.


Magyar YouTube videó készítők amúgy is teljes "ZS" kategóriába vannak sorolva. 'Mind1 mennyi nézőjük van. Nagyon kevés az akinek érdemes reklámot tolni az arcába. Egy amerikai teljesen középkategóriás videós 1/5annyi nézővel is többet keres a reklámokból mint az itthoni "felkapottak"

2017. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Senki nem fog 10milliós teszt autót adni csak azért mert van egy 200ezres feliratkozók tábora az embernek. "


Pedig de, bár nem a magyar youtube-ról van szó, hanem általánosságban: mindenféle jött-ment megkapja akár az Audi R8-at is, elég csak szétnézni.

2017. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező magyarokról beszél. Én is azokról írtam.
2017. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy te is hozzájuthatsz. Márkakereskedések szoktak teszt napokat hirdetni. Ilyenkor bárki kipróbálhatja az újabb autókat.
2017. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!