Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

SEAT autónál hogyan lehet levenni az olajszűrőt?

Ha lehet sürgős lenne ,mert a fiam telefonon várja a választ.kösz

04-21 12:54  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
olajszürő levételhez árulnak célszerszámot,
de ha egy csavarhúzót oldalról beleszúrsz akkor le tudod tekerni, csak tegyél alá valamit mert folyni fog az olaj

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 04-21 13:07 Privát üzenet
Ha olyan helyen van hogy hozzálehet férni, akkor smirgli papirt rátekerni, azzal nagyot lehet fogni és lefog jönni. De mint előttem irják az is jó.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 04-21 14:11 Privát üzenet
Szerintem, ha ez kérdés volt a fiad részéről, akkor kár volt hozzákezdenie!! Még képes lesz a végén az ablakmosó tartályba önteni az olajat! Aki nem ért hozzá, ne kezdjen még egy olajcseréhez se hozzá! Több kárt csinál vele, mint spórol!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 04-21 17:33 Privát üzenet
A szomszédom is neki kezdett az olajcseréhez! Kiszakította az olajteknőből a csavart, azzal kezdte. Utána, kitalálta, h leszedi az olajdeknit, majd ő visszaheggeszti címen. Utána meg segítséget kért, hogy ki kéne szedni a féltengelyt, h hozzáférjen a belső csavarokhoz is :) . Én csak mosolyogtam magamban. Golf 3 1.6 benzin.

# 4/6Időpont 04-21 17:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.közben még szétnéztem ,tallóztam mikor ráakadtam arra a speciális szerszámra . Megszereztük ,megcsinálta és nem tett kárt az autóba,de nem is az ablakmosó tartályba öntötte az olajat. Még egyszer köszönöm.

# 5/6Időpont 04-22 05:40 Privát üzenet
Tényleg nem bántásból írtam! Ez így volt!

# 6/6Időpont 04-22 07:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy 1.3-as benzinmotoros autónál mikor a legideálisabb fokozatot váltani, hogy minél kevesebb legyen a fogyasztás?
Xenon fényszórós autónál a helyzetjelző sima izzó?
Mit jelent y22dtr motor kódú autónál a p1220 hibakód . Az elmúlt 4 napban ki lett cserélve az adagoló az egr szelep a vákum szelepek . De mind ezek ellenére a hiba maradt. Valaki..
Hengerfejes autónál mennyire látványosan fogy a hűtőfolyadék?
Egy 75-80 lóerős autónál ti, ha 90 a megengedett, és ti 90-100 at mennétek is, mondjuk "megrakva a kocsi", és kanyargós vagy emelkedős az út, akkor ti 5-ben padló körül mennétek,..
Peugeot 406 autónál az sv az mit takar?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu