Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió forint értékben...

1 millió forint értékben milyen megbízható személygépkocsit ajánlanátok? Ennyi a keretem de elégé hiányos a tapasztalatom kocsik terén

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

1 misi + átírás?

Mert ha igen, akkor vegyél valamit 7 kilóért. Attól függ mire keresel. ABS, klíma legyen alap. Ha inkább város akkor kisautó, ha inkább hosszabb utak akkor nagy. 2 havonta egy pályázás miatt meg ne vegyél A8-as Audit.

2017. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mik az igényeid? (hol használod, mennyit mész évente, család van-nincs-lesz...)

Szerintem is max 700-ért vásárolj, 200-at tegyél félre a szervizre (olaj, szűrők, vezérlés), a többi meg kelleni fog az átírásra és az útiköltségekre.

2017. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kisvárosban élek nem nagy távokra kell -munkába járás -bevásárlás 50-60kmter mostanában leghosszabb táv amit megyek és igen átíratással együtt lenne 1 millió szóval inkább városban lenne használva.
2017. ápr. 23. 01:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel főleg város akkor benzines kell neked, vagy pedig benzin+gáz.

Szerintem válasz egy közelben lévő nagyobb várost és járd végig a kereskedéseket 500-750 közötti autókat nézegetve, és ne foglalkozz a motorral ami benne van. Csak nézd meg őket élőben neked mi tetszik, miben érzed jól magad, és mekkora méretű legyen.

Néhány példa:

Toyota Avensis, corolla, yaris

Mazda 626, 323

Honda Accord, Civic

Peugeot 206, 306, 406

Renault Clio 2, Thalia, Megane 2

Volvo S40, V40

Opel Astra G, Vectra B

VW konszernek nincs normális benzin motorja ebben az árkategóriában

2017. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ökölszabály, hogy ha 1 milliód van, akkor ne egymillióért keress autót, hagyjál legalább 15-20%-ot az esetleges szervizekre.

Ismeretlen előéletű autónál alap a teljes vezérlés cseréje, az olaj és egyéb folyadékok cseréje, de simán beletenyerelhetsz ezen felül is valami váratlanba.

Ilyen ársávban meg igen ritka a korrekt dokumentációval rendelkező autó, szóval ezekre készülj.


Ami a konkrét kérdést illeti: én ennyiért egy Yarist vennék, 1.3-as motorral. 800 körül már ki lehet fogni normális, nem lepusztított darabokat, amit további 200-ból rendbe tudsz rakni. Pici, de tágas autó, pályán sem életveszély vele közlekedni, stabil és aránylag jól is megy. A motorja agyonüthetetlen, ha nem hajtod szét, sokáig problémamentes lehet.

2017. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!