Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motowell Magnet RS. Milyen...

Motowell Magnet RS. Milyen robogó?

Figyelt kérdés

Motor/Robogó vásárlás előtt vagyok, kinéztem egy Motowell robogót HASZNÁLTAN, ezt írja:

Leírás: Eladó egy kitűnő állapotban lévő első tulajdonostól származó, Apriliákat megszégyenítő megjelenésű, Motowell Magnet RS robogó! A motort Magyarországon vásárolták, nagyon keveset használták szinte még bejáratós, gyári papírjaival és gyári kulcsaival, valamint hátsó dobozzal rendelkezik, motorja csodásan szól, igazi megbízható vízhűtéses technika, gyárilag digit műszerfallal és ledes helyzetjelzőkkel van szerelve! Szezonra felkészített, csak használni kell! Kérem csak telefonon érdeklődjenek!


Apriliákat megszégyenitő, ez igaz ?



2017. ápr. 22. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szövegértésed rendben? Azt írta "Apriliákat megszégyenítő megjelenésű" nem azt, hogy 100 méteren 200-at ver rájuk!
2017. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó motor ?
2017. ápr. 22. 09:23
 3/8 Csiß válasza:

Nem.

Ne vegyél kínai robogót.Nekem egy ocsmány Aprilia RS 50-em van,de 90et megy és nem kopik el egy pillanat alatt.A kínaival csak ráb*szol.

2017. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csiß válasza:
SR 50*
2017. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És jó az SR 50?
2017. ápr. 22. 14:44
 6/8 Csiß válasza:
Régi modell,de nagyon meg vagyok vele elégedve.
2017. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csiß válasza:
Amennyiben esetleg ilyet szeretnél vásárolni,akkor csak a régebbi (minarelli blokkost) ajánlom.A DITECH verzió kerülendő,sokat kell szervizelni állítólag.
2017. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Crogen RS-em volt 3 évig, az ugyan csak 80-al ment, de soha nem kellett szervizelni (csak a szokásos 1000-1500 kilométerenkénti, meg olajcsere, hűtővíz utántöltés). Apriliákról meg én személy szerint csak rosszat hallottam, első kézből ismerősöktől is (viszont itt az oldalon meg úgy néz ki hogy sokaknak bevált).
2017. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!