Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Kawasaki...

Roli96 kérdése:

Mi a véleményetek a Kawasaki ZR250 Balius-ról?

Figyelt kérdés
érdekel +/- is.

2017. ápr. 22. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
+
2017. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
-
2017. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
vicces volt, érdekel jó és rossz tulajdonsága is a motornak.
2017. ápr. 22. 18:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez kb. az 5. kérdésed. Egyikre sem kaptál választ? Mert akkor azután is kicsi rá az esélye.
2017. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. kérdés igen, ez a bajom hogy nem kapok rá választ pedig jó lenne, nem hiszem el hogy az országban senkinek nincs ilyenje vagy olyan aki ne ismerné ezt a tipust. 2 évre kellene csak. de úgy hallottam hogy 250 es 4 hengerrel ezért forgatni kell hogy legyen ereje, és ez az ami érdekelne ez milyen hatással van a motorra, mennyire egészséges neki ha forgatják.
2017. ápr. 22. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyolvan nem jo neki, ha a allandoan 12-15k kozott van a fordulat, sem elettartamban, sem fogyasztasban nem elobyos neki.

Amugy szerintem jo kis motor, csak szerintem otthon keves van belole, ezert nem biztos hogy konnyen talasz hozza cuccokat. Szerintem egy 250,400 Bandittal jobban jarnal

2017. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
néztem a 400 as baliust de sajnos nem fér bele az A2 be :/ 40KW 35 helyett
2017. ápr. 23. 15:08
 8/11 A kérdező kommentje:
bandit*
2017. ápr. 23. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Van belole 35kW-ra fojtott is belole.

250 sornegyessel az a baj, hogy nagyon forgatni, magasan fordulaton kell tartani oket, hogy menjenek.

+ a 250 balius viszonylag ritka szoval alkatreszt is nagyon nehezenblehet hozza talalni.

2017. ápr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bleon256 válasza:

Nekem 3 éve van egy 94-es model. Ez még a Balius I. az erősebbik: 45 ló, 25nm, az újabb: 38-40 ló 20nm.

Neten szinte lehetetlen hozzá alkatrészt találni, de motoros üzletekben bármit lehet hozzá kapni, mivel sok alkatrésze megegyezik más(EU-ban forgalmazott) motorokéval. Az alkatrészek nem kerülnek többe, mint hasonló kaliberű motoroknál.

A2-es jogsihoz szerintem a legjobb választás, ha csak nem akarsz egy új, injectoros gépet venni. Simán megállja a helyét az 500-750-esek mellett is.

Forgatni kell, alacsony fordulaton nincs ereje, de hamar hozzá lehet szokni. Magas fordulaton is majdnem ugyanaz a fogyasztása, ami eltörpül a teljesítménye mellett.

Hátrány:

-A legnagyobb hátrányának azt tartom, h nagyon elöl van a súlypontja, ezért vigyázni kell vele.

-Valamint a szokásos kezelhetetlen kawasaki szivató. Rettentő macerás a szívató, de amíg legalább 5 fok van, addig nem igazán kell vele foglalkozni.

Előny:

-A váltója eszméletlen pontos és precíz.

-19.000-es fordulaton tilt. Szerintem nem kell részleteznem ez mennyire felborzoló élmény tud lenni... :D

-Jóminőségű alkatrészek..

-15 literes tank, ami elég kecsegtető a 4,5 - 5,5 literes fogyasztás mellett

-Mivel elég ritka motor, álltalában gondos gazdáik szoktak lenni, nem láttam még belőle leharcolt állapotút.

-ELŐNY és HÁTRÁNY egyben: Űléspoziciója(és súlypontja) nagyon alacsony. Emiatt nagyon jól kezelhető, jó biztonságérzetet nyújt, de egy 6-8 órás útnál rendesen megérzi az ember a derekát meg a térdét.

2019. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!