Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem melegszik fel a...

Kismazsiii kérdése:

Miert nem melegszik fel a motorom uzemi homersekletre?

Figyelt kérdés
Kb. 2/3 hettel ezelott lecsereltem az egesz thermostat hazat uj thermostattal + a homerseklet sensort.. igaz sima viz van meg a kocsiban.. de attol fuggetlenul szerintem felkellene melegednie.. foleg, hogy Angliaban mar nem minuszok vannak.. de azert megprobaltam a huto ele rakni papirt.. akkor fel/fel ment.. azon kivul olykor olykor felmegy.. foleg ha egy helyben allok, de ha elindulok egybol leesik.. 0ra.. nagyon ritkan tudja fent tartani..

#fűtés #termosztát #szenzor #kocsihomerseklet #homersekletszenzor #uzemihomerseklet
2017. ápr. 23. 08:16
 1/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hozza irni, hogy a futesem az jo.. mert meleg.. ugy digitalis klimas autorol es DIESELrol beszelunk. ezek meg segithetnek.
2017. ápr. 23. 08:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, lézeres hőmérővel meg kell mérni a fűtéscsövet és a hűtőre menő 1-1 vízcső hőmérségletét. Ha 90 C° környékén van, akkor a műszerrel lesz a baj, vagy vezeték, testhiba, akármi.
2017. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod meg a thermosztat haz es a homero csere elott lett megmerve, es 52-56 fokos volt a viz vezetek cso. :/
2017. ápr. 25. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen autó egyébként?
2017. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaguar X-type 2.0 D
2017. ápr. 30. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Fűtőgyertyák rendben vannak?
2017. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!