Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik LED-et vegyem a rendszá...

Melyik LED-et vegyem a rendszámtábla világításra?

Figyelt kérdés

Gondolom 5W-ot fogyaszt a mostani, lecserélhetem 1W-ra vagy inkább 6W LED-et vegyek?


1W [link]

[link]


6W [link]



2017. ápr. 23. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

mindjárt jönnek a kárógok! Ne vegyél ledet,...!


sztem a 8 smd (2.link) jó :)

2017. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megfelel az 1 Wattos is.


Amúgy meg WOW! Nem semmi árúakat linkeltél be. Én biztosan valami ehhez hasonlót vennék (ez ha lehet hinni a leírásnak 3 Wattos): [link]

(Remélem nem baj, hogy beszúrtam ide a linket, ha igen akkor elnézést, nem reklámozási vagy hasonló célból van...)

2017. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel ilyen olcsók én vennék mindegyik fajtából, hogy össze tudjam hasonlítani.

Ami nem kell, azt meg feltenném jófogásra.

2017. ápr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-tes, igen de a "COB"-ot kicsit túlzásba vitték, belső megvilágításra vettem 6W kék COB-ot és ha oldalra fordítom a kocsiban akkor a 8 emeletes panel lakás oldalát is kivilágítja.. :/ :D

Szóval ha lehet, rendszám táblára ne COB legyen, mert fehér aszfaltot világítana a kocsi után mindenhol.

2017. ápr. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!