Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell elvezetni az etz...

Hogy kell elvezetni az etz kilométer spirált?

Figyelt kérdés
Kicseréltem a kilométeróra spirált etz 150-es motorban. A befűzéskor úgy éreztem hogy hosszabb 10-15 centivel a kelleténél és ezért túl sok a kanyar benne. Amikor megyek vele, ugrál a km óra mutatója. Már kicseréltem az órát és hátul a meghajtást is, de a jelenség megmaradt. Mi lehet az oka és ti hogy szoktátok elvezetni a motoron a spirált?

2017. ápr. 25. 05:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy 250-esre való spirált vettél. Annak josszabb a váza valamivel, ezért hosszabb spirál kell jozzá.


Jobb oldalon a lengővillán van elvezetve. Utána az akksi mögé van behúzva, onnan megy a tank alá. A tank első részénél bújik ki a kormánycsapágynál, és íves fordulattal megy bele a kilóméterórába.

2017. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. ápr. 25. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!