Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van autos oktatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom,nem lehet altalanositani... Csak kivancsi vagyok,mert pl az enyemre rosszat nem tudok mondani,es kivancsi vagyok mas oktato mennyire turelmes,illetve van-e olyan,hogy kiabal-ema tanuloval stb

#jogosítvány #autó #oktatò #tanulò
2017. ápr. 25. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, meg olyan is. Nekem az első oktatóm elég lekezelő, hangoskodó, munkájába beleszürkült ember volt, egy jó régi autóval ráadásul, aminek folyton volt valami baja. Még vizsga előtt váltottam egy sokkal jobb, türelmesebb, barátságosabb és kedvesebb oktatóra, akivel minden óra remek hangulatban telt el. Habár az első vizsgám nem sikerült, mindenképpen megérte váltanom, mert remek vezetési alapokat sajátítottam el, és évek múltán is úgy élvezem a vezetést, mint amikor először szálltam autóba.
2017. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ki vannak idegelve,mindegyiknek elborul az agya. Kifogsz egy olyat h előtted lévő tanítvány felhúzta akkor megszívtad mert mindent rajtad vezet le.akihez jártam normális volt,de volt amikor üvöltözött az is . Előttem vezető csaj bevitte majdnem a villamos alá,utána rajtam csattant minden.
2017. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gépjárművezetés oktatókat csak a szabályismeret, és a gyakorlati képességek alapján szűrik.

Az alkalmassági vizsgálat arra már nem terjed ki, hogy az illető milyen pedagógus, pszcihologiai ismeretei vannak-e.

Vannak jó oktatók de azok száma sem kevés, akik szinte alkalmatlanok a tanitásra.

Ehhez még hozzá adódik, hogy hiány van az oktatókból, s a végeredmény az, hogy sok tanulónak jut olyan oktató, aki nem könnyíti meg a tanulója dolgát.

Persze az sem mellékes, hogy a tanuló milyen, mert náluk is sokszor van probléma, nem igaz, hogy minden esetben az oktató a hülye

2017. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém egy tündéri fickó!

Megérte 4 hónapot várni rá!

Szinte mindig mosolyogva száll ki mindenki tőle. Néha kiabál, de ok nélkül SOHA! Mint tudjuk, mi tanulók elég gyakran adunk okot rá!

De függ a hangulatától is!

Ha boldog, még olyanok felett is szemet huny, amin máskor joggal kiakad! Nagyon jól tanít. A környék legjobb oktatója szerintem.

Szinte baráti a viszonya a tanulóival.

Emelett boldog, 2 gyermekes apuka, és igen, szereti a feleségét!

2020. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!