Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha aeroxhoz milyen rezós...

Yamaha aeroxhoz milyen rezós sportkipufogót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2006os gyári aerox, max 45 000 ft-ig vennék kipufogót

Válaszaitokat előre is köszönöm



2017. ápr. 26. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Leo vince tt, esetleg zx. De a kipufogó csere után be kell majd állítani a karburátort, nagyobb fúvóka is kell bele kb 10-15%al, valamint könnyebb görgők a variátorba.
2017. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ugyanezt javaslom, esetleg gianelli extra.
2017. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én 3 különböző típust találtam ami esetleg érdekes lehet

Stage6 sport pro replica, gianelli reverse, leo vince tt. Nekem ezt a 3 ajánlották. Mi a véleményetek ezekről?

2017. ápr. 27. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
tt helyett inkább zx de amúgy mind3 jó
2017. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Stage6okat nem vágom de a Reverse az tuti nem gyári hengerhez való. Ugye az a lényeg, hogy a rezós kipu az egy bizonyos fordulattartományban működik aminek nagyjából passzolnia kell a henger ideális fordulatához.
2017. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A reverset ne nagyon vedd 50-es aeroxra. Magas tartományban dolgozik, így szétpörgetné az aeroxot. A reverse csakis 70-esre.
2017. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!