Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 299 lóerős autó után...

Egy 299 lóerős autó után mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

Biztosítás, adó: ilyenekre gondolok.

Motort szeretnék cserélni az autóban. De nem tudom egy ilyen erős autó/motor után mennyit kell fizetni.



2017. ápr. 27. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt kiszámolhatod:

[link]

[link]


De amúgy semennyit, mert nem fogod tudni forgalomba helyezni.

2017. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy az ilyen sufni tuning motorral átengedik a műszakin ,így ezen kár agyalni egyenlőre.
2017. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kereken nulla forintot kell fizetned mert ahogy belerakod ezt a motort nem vehetsz reszt tobbet kozuti forgalomban
2017. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt honnan veszitek, hogy egy 60 lóerős motor helyére akarja a 299 lóerőset betenni és nem azon gondolkozik pl hogy egy motrhibás ilyen autót vesz olcsón és aztán vesz bele egy jó ugyan olyan gyári 299 lóerős motort?
2017. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"és nem azon gondolkozik pl hogy egy motrhibás ilyen autót vesz olcsón és aztán vesz bele egy jó ugyan olyan gyári 299 lóerős motort?"


Egyrészt úgy írja, mintha már meglenne az autó, akkor meg nyilván tudná, hogy mennyit kell rá fizetni.


Másrészt, ha olvastál már hasonló kérdéseket, akkor 99%-ban az a "terv", hogy fejlessze a meglévő roncsát a kérdező. Olyanokra gondolok, mint:

Szívómotor "turbósítása", bmw motor a ladába, meg a duplamotoros szvift, szóval ilyen jellegű dolgok szoktak itt lenni.

2017. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Első válaszolónak köszönöm szépen a segítséget.

A többiektől pedig lenne még 2. kérdésem: segítettek? Nem, akkor minek kellet feleslegesen írni?

Ha utána néztek volna, tudnák, hogy mennyire is nehéz a motorcsere (hivatalosan) magyar országon. Én utána néztem, elég vegyes információk terjengenek. Abban reménykedtem, hogy van aki csinált ilyet mostanában, és pontosan eltudja mondani.


De én kérek elnézést, nem tudtam, hogy olyan nem tehet fel kérdéseket, akinek van pénze.

Bocsi, de a válaszokból ez jött le.

2017. ápr. 29. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!