Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történhet ekkor? (MZ)

Mi történhet ekkor? (MZ)

Figyelt kérdés

Tehát 50-es motorra van jogsim. Vettem egy MZ - 125 öst.

1. Eset közúton megyek és elkap a rendőr. 2. Eset kicsit átalakítom a motort , hogy hasonlítson a Simsonra (pl tank csere) és ekkor kap el a rendőr. A két esetben mire számíthatok?



2017. ápr. 29. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Napi szinten teszitek fel az "AM-es jogsival 125-ös motor" kérdést...

Időnként meg is koronázzátok egy-egy bónusszal, ez is esélyes a díjra. (125-ös MZ-t Simsonnak álcázni - sok sikert )


Az alap kérdésre meg kismilliószor válaszoltunk már, keresd meg.

2017. ápr. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Motorozz ott ahol nincs rendőr. Ahol lehet, ott ne!
2017. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azám a megtévesztés! Simson tankot MZ-re..XDDDD

Mindig megéri felnéznem ebbe a topikba,megalapozzátok a jókedvemet:-))


Figyu,tégy rá egy Simzé matricát,a rendőr azonnal tovább int XDDDD

2017. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Jó lesz ha felfogjátok végre, hogy a rendőr nem hülye, ha bírságot kell kiszabnia pláne. Főleg nem olyan motornál amit az ősemberek is használtak mamutvadászat közben.


Ha elkap barátom akkor 45 ezer helyszíni vagy 90 ezer csekk. Ha a motort 50 köbösre biztosítottad akkor biztosítási csalással is a nyakadba léphet, ha nem biztosítottad sehogy akkor meg azért. Ja persze ezekre rendszám meg műszaki is kell. Jó pár nyári pénzed fizetheted a 30 éves szakadt szarodra...


50-es papírokkal max 70 köbcentiig lehet elmenni, ott is nem elterjedt robogókkal ahol körbe van burkolva a motor, átmatricázni, a blokkot átütni. Én régen azzal jártam, az sima ügy.

MZ-t, meg semmi egyéb 125-ös motort te nem fogsz álcázni semmivel már akkor se ha körbeburkolt robogó, a hangja, mérete miatt a hülye is megmondja róla.

2017. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: attól, hogy régi nem rossz, a műanyag robogók hol vannak 30-40 év után? Sajnos az a baj, hogy én még korábban csináltam a jogsit 13-14 évésen. De ha mai rendszerben csinálom akkor biztos a 125- össel kezdek.
2017. ápr. 29. 20:18
 6/9 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy ha meg szeretném csinálni koromhoz képest a lehető legnagyobb motorra a jogsit (18 vagyok) akkor nem előfeltétel az A2-eshez az A1-es jogsi ugye?
2017. ápr. 29. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:

A pénzbírságon kívül még el is tiltanak attól a kategóriától, amit vezettél (legalábbis úgy tudom).


A2-höz nem kell A1. De ha van már B jogsid, akkor kedvezményesen meg tudod csinálni az A1t, sokkal kevesebb kötelező vezetési órával, és ha az A1 megvan, akkor ugyanígy, kedvezményesen az A2-t (ráadásul ha 2 éven belül csinálod, akkor nem kell újra KRESZ vizsgáznod sem).

2017. ápr. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A két kedvezményes is olcsóbbra kijön, mintha elsőre A2-t rakna le?


Bocs amúgy az írásért, csak ezt a témát heti szinten beköhögi valami idióta 14 éves és nekik nem lehet máshogy elmagyarázni, hogy nem mehet a jóskától vett szakadt MZ-el levett kipufogóval a faluban a kismotor jogsival.


Én azt mondom mindenképp A2-t csinálj, mert következő motorváltásnál ha nagyobb MZ-t akarsz pl akkor rögtön szívás az A1. Meg eleve az A1-gyel van egy csomó szívás 125-ös motornál is ha később esetleg újabbat akarsz ami átlépi a teljesítmény korlátozást. A2-be már azért belefér sok minden.

2017. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat
2017. máj. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!