Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinest, vagy dízeles...

Benzinest, vagy dízeles kocsit vegyek? (Suzuki Swift)

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon egyszerű a válasz, mert Swiftből csak benzines van. Jó tudom, van egy dízel is, de minek vergődsz egy olyan ritka kocsival, amit ráadásul szar is lesz vezetni?
2017. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Benzinest
2017. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Régi japánokból jobbak a benzinesek, meg szerintem úgy alapjában a személyautók közül is jobb a benzines, mint a dízel. Azt én meghagynám a munkagépekbe
2017. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem egyszerű meghatározni, hogy mibe mi való, inkább kinek melyik vezetési stílus jön be. Most ne a padlógázon közlekedő idiótákból induljunk ki. Meg a kocsi mérete, súlya, megtett távolság se mindegy.

Nem leszólni kell a dízelt, hanem elhelyezni a megfelelő helyen és az egy kicsit szélesebb a munkagép halmazánál.

Viszont a Swiftbe nem való, ez 100% igaz.

2017. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

swiftből inkább benzin.


#3nak: oks, a benzined meg fűnyíróba, az villamos energia pedig hűtőbe való, nem autóba


de okos vagy

2017. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Swift esetén csak benzinest szabad. A Suzuki nem gyárt dízelmotort, valami Fiat konstrukció van benn. Nem szabd azt megvenni. Másrészt ez egy kicsi autó, ha már dízelre vágysz, nagyobbat érdemes venni.
2017. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"hogy mibe mi való, inkább kinek melyik vezetési stílus jön be."


Nem feltétlen ez határozza meg. A motorból eredő sajátosságok inkább, pl. városba csak benzinest szabad venni.

2017. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Ezer százalékig benzines Swiftet. A dízel meg legyen a mozdony, még a munkagép. Benzines forever plussz egy örökkévalóság plussz egy nap!!!
2017. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd mondd ezt annak is, aki 1.2 TSI-vel járkál
2017. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az "örökkévalóság" szempontjából nem tudom itt ki tervez 20-30 évre egy autóval. Van ilyen?

Én átlag 10 évente cserélek autót és szerintem ahogy tapasztalom ez nem mondható extrém sűrű cserének. Ekkor sem a roncstelepen adom le, mert a 10 éves (akár dízel) autó, egy semmire nem való csotrogány kategória lenne.

De véleményem szerint jelenleg is ez az az időintervallum, ami alatt fejlődik annyit az autóipar, hogy érdemes váltani, mert érezhetően jobb, modernebb, újabb technika jött ki. Akár motorok terén, fogyasztásban, akár multimédiában vagy bármi másban.

Az már csak ráadás, hogy egy 10 év körüli jó állapotú karbantartott autót elég hamar és elég jó áron el lehet még adni.

2017. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!