Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1996-os Audi A4 1.6 AFN...

1996-os Audi A4 1.6 AFN benzines vagy egy 1999-es Mitsubishi Spacestar 1.8 GDI benzines-t érdemes venni? Mik az érvek és ellenérvek? Kmrileg egyforma van bennünk, mindkettőt ismerősömék árulják, elő életüket tudom.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 09:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Az Audi az B5 ös.
2017. ápr. 30. 09:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is: Ebből az évből az Audi 1.6-os motorjai a következők voltak:

-ADP

-AHL

-ARM

-ANA


Az AFN motorkód az a 110 lóerős 1.9 TDI-hez tartozik.

Akkor most dízel vagy benzin?


Ha már a motoroknál tartok, akkor megemlíteném, hogy a Mitsubishi motorja közvetlen befecskendezéssel működik. Ugyan olyan hibákkal küzd, mint a vw féle tsi.


Ha méretét nézzük teljesen külön kategória. A Mitsu egy családi buflák, el lehet benne férni bőven. Az Audiba, hátra csak gyerekek, vagy kisnövésűek férnek el kényelmesen.


Ha nincs nagy család, én az Audit választanám.

2017. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét kocsi dízel...
2017. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Küzd vele? Mert én nem úgy látom a véleményekből, hogy küzdene, pedig ez igencsak nem mai autó már.


Ebben még nem volt turbó ami a csapágyából engedte az olajat, nem volt EGR ami visszaengedte a retkes kipufogógázt, egyedül a kartergáz volt visszavezetve amivel koszt szívhatott be. Ebből fakadóan köze nincs a VW féle közvetlen befecskendezéses motorok hibáihoz. 2011 óta pedig náluk is van a szívócsőben injektor ami kiküszöböli a problémát.


Én a Micut mondanám, nagyobb, kényelmesebb. Ennek megfelelően családiasabb vezetési stílusra is való, nem állatkodós kocsi.

2017. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Benzines, és az AFN-t elírtam !
2017. máj. 1. 12:28
 6/6 A kérdező kommentje:
és az Audi ADP-s !
2017. máj. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!