Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 318i 243Le-ős autóról mi...

Bmw 318i 243Le-ős autóról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Ezen az autón gondolkozok nagyon de szeretnék róla többet megtudni.

Az évjárat 2006-2009 közötti.

A fogyasztástól a szervizelésig a kényelmesség a megbízhatóságig minden jó lenne.

Ha esetleg valaki tudna olyat mondani hogy egy szervizelés mennyi azt külön megköszönöm (bármilyen szervizelés az autón) és egy körülbelüli éves költség fogyasztással vagy anélkül is.



2017. máj. 1. 16:14
 1/4 A kérdező kommentje:
143*
2017. máj. 1. 16:16
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtál el valamit? 318i-ből nem volt 243lovas, esetleg 143 :)
2017. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen utána alá írtam a helyeset 😊
2017. máj. 1. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó kis autó én szeretem , de ilyen kérdést...ez egy prémium kategória.. meg kell fizetni a szervizt..

Bármi baja lehet, ezt nem lehet előre megmondani, neten nézz körbe alkatrész árakat ( fék , olaj , lengőkar , stb..stb.. ) és plussz munkaköltség, és tudsz kalkulálni ,hogy kb mennyi.. de ezt nem lehet megmondani, egy vezérlés csere kb .220.000 ft körül van, sajnos ez a típus N47 es motorkóddal van, ami a legszarabb konstrukció.. szinte mindbe szakad a lánc. Erre azért érdemes odafigyelni ,meg mielőtt megveszed leinformálni.

2017. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!