Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006 Swift típushibák?

2006 Swift típushibák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék "új" autót vásárolni, és a legnagyobb szerelmem egy 'pirosasnarancssárgás' 2006-2008as swift. :)

Ezeknek van valami valószínűleg várható hibajuk?

Vagy ez úgy megy hogy vagy előjön, vagy nem?

Esetleg hàny kilométer fölött / alatt érdemes nézelődni? Vagy visszatekerés miatt inkább az állapotot kell nézni?

Bocsánat, nem èrzek a kocsikhoz, valószínűleg autoszerelovel megyek majd.:)


2017. máj. 2. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Váltócsapágy. 40 ezer km után beadhatja az unalmast. Igazából ennyi... Mivel Suzuki akár még fél millió km-vel is megveheted kibír még ugyanannyit. Nekem kettő régi Swiftem is van egyik 320 ezren van túl gond nélkül a másik meg 160 ezret közelíti, neki volt kuplung cseréje.

Ismerősöm vagyis a kedvenc taxisom ( ő vitt haza ha ittam ) neki 600 ezer km-t bírt a kocsi különösebb gond nélkül. Le kellett cserélni mert " taxis törvény"...

2017. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak benzinest szabad belőle venni, a dízelt került el. Igazából nincs különösebb problémája. A kopó alkatrészeket cserélni kell, és nagyjából ennyi. Véleményem szerint 150 és 200 ezer km között érdemes venni, vagy persze nem hátrány, ha kevesebb van benn. De igazából ezek a motorok sokat elmennek, tehát állapot alapján kell megvenni az autót. (Mint általában az összes használt autót.) Az évjáratot tekintve a 2007-től (de inkább 2008-tól) javaslom, mivel egyrészt új hátsó lámpát kapott ez a széria ettől az évtől, másrészt az előző modellek több visszahíváson mentek keresztül. Ezek úgymond már kiforrottabb autók, mint a 2005 és 2006-os járgányok.

Családban is van, 10 éves, komolyabb baja nem volt egy lambda szondán és egy szilentblokk cserén kívül. A váltója nagyon kényes egyesek szerint, én ezt nem éreztem. A csomagtartója viszont tényleg kicsi, számomra ez a legfőbb negatívuma az autónak.

2017. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!