Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B125-ös jogosítványhoz mi...

B125-ös jogosítványhoz mi szükséges?

Figyelt kérdés
Van B jogosítványom, alig 1 éves. Kell külön KRESZ vizsgát csinálnom? Úgy hallottam, hogy 2 évig érvényes a KRESZ vizsgám, azt nem lehet használni?
2017. máj. 3. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nincs olyan, hogy B125-ös jogosítvány.

A1 kategóriát szerezhetsz kedvezményesen, ha van B kategóriád.

Ezek a kedvezmények vannak:

- A 22 elméleti óra helyett 3 óra után tehetsz elméleti vizsgát.

- A 16 gyakorlati óra helyett elég 2.

- A levezetendő 240 km helyett elég 30 km.

- Nincs járműkezelési (rutin) vizsga.

2017. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igaz májusi kérdés de ne most akarom elkezdeni én úgy tudom van rutin vizsga azzal kezded utána visznek forgalomba egybe van vonva a kettő

A 3 tanulási óra is úgy van 1 óra rutin pályán alap motoros ismeretek megnézed indulás előtt a motort stb . 2 óra forgalomba. 3 óra a vizsga óra elkezded a rutinpalyan alap feladatokkal utána forgalom . Így olvastam .

2018. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Külön nincs igaz de ha ott az elején elrontasz valami olyat a rutinpalyan akkor ki se engednek forgalomba .
2018. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!