Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Edukresz-en ugyanazok a...

Az Edukresz-en ugyanazok a kérdések vannak, mint amik majd a vizsgán lesznek?

Figyelt kérdés
A próbavizsgán ugyanabból a 11000-es adatbázisból vannak összeválogatva a kérdések? Vagy csak pár száz ismétlődik folyamatosan? Amíg nem regisztrált be az autósiskola, addig mindig a kresztesz.net oldalon gyakoroltam úgy, hogy még előtte nem tanultam semmennyi elméletet. Néhány szabályra az elrontott kérdéseim alapján jöttem így rá. Most van ez az Edukresz, de ez is nagyon könnyen megy, miután megtanultam az elméleti részt kb. 2 hét alatt. Általában csak 1-2 kérdést rontok el az egészből, azokat is néha csak azért, mert nem olvasom el figyelmesen. 10 perc alatt mindig végzek. De nekem úgy tűnik, mintha ott is ismétlődnének a kérdések. Vagy szerintetek csak azért érzem így, mert már a legtöbbre tudom a választ, ismerem szabályokat?

2017. máj. 3. 15:09
 1/2 anonim válasza:
Én nekem vizsgán jöttek ugyan azok a kérdések mint próba vizsgán,szóval szerintem igen.
2017. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 eszemental válasza:
Az edukresz a vizsgakérdésekből dolgozik.
2017. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!