Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felautomata robogo vezermulanc...

Felautomata robogo vezermulanc csere?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! nemrégiben vettem egy motort, amit szerelgetek, javitgatok. Nagyon erdekel a szereles, ezert is vettem egy olcso motort amin tudok gyakorolni.


Most rendeltem meg a vezermulancot meg az uj fogaskereket a vezermure.


Kerdesem az lenne hogy honnan tudom ha kiveszem a vezermutengelyt, hogy jól fogom visszatenni?



A fogaskereken van egy jelzes, viszont azt le kell venni, hogy alaferjek egy csavarnak amivel kitudom venni a vezermutengelyt, viszont en a vezermutengelyen jelzést nem latok, hogy hogyan tudom ugy visszatenni, hogy jo legyen.


a vezermutengely-rol itt egy kep :


[link]


jelzést nem nagyon latok rajta, csupan a ket lyuk van elol a fogaskerek rogzitesehez..


Otletek, tanacsok ? : )



2017. máj. 3. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak nem valami egészen gagyi gyártmány akkor "bolondvédett". Ha mindent jelzésre teszel, akkor nem tudod rosszul összerakni!

A vezértengelyt pedig nem kell kivenni egy lánc cseréhez!

2017. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ötlet? Megkeresni, letölteni és elolvasni az adott typus javítási útmutatóját.

Le lesz írva melyik jelet hova kell tenni, hogyan kell ellenőrizni.

Ez típusonként eltérő lehet eléggé, pl. utoljára egy Suzuki TU125-öt javítottam: ott a vezérműkereket le kell szerelni a vezérműtengelyről a cseréhez (pontosabban a beépítéshez).

Szóval típus és évjárat alapján javítási útmutató. Magyarra ne nagyon számíts, főleg angol, de német esetleg előfordulhat.

2017. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*típus... Jézus, már y-nal írok...
2017. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!