Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 5000-6000 euróért...

Szerintetek 5000-6000 euróért már lehet normálisabb BMWt venni?

Figyelt kérdés
26l vagyok, jó 2 éve dolgozom, de már szeretnék egy autót, viszont ennyit sikerült összegyűjtenem,és mindenképp BMWt szeretnék. Mi a véleményetek?
2017. máj. 5. 16:25
 1/10 crudy ***** válasza:
persze simán lehet. Évjárat függő. most vettem egy e46ot kb 2500 euróért és nagyon szép állapotban van. Milyet szeretnél?
2017. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5000-6000 €-nál kezdődnek. Ennek az összegnek alatta roncsok vannak, vagy nagyon, de nagyon sokat futottak. De bármelyik kereskedő bőven ez alatti összegért is rádmelegít egy szép állapotúnak kamuzottat, amire majd költhetsz annyit, hogy ráköltés vége az az összeg lesz, amiért vehettél volna eleve egy jobbat. Azt is kalkuláld bele, hogy a biztosítás és a teljesítményadó, a többi költséggel együtt annnyira rúghat majd, hogy még az is lehet, hogy megbánod, hogy Bmw-t veszel.
2017. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 crudy ***** válasza:
mondjuk a teljesítmény adó már egy 10 éves 270 lovas autónál se több 46000 forintnál ami lényegében lóf_sz, a kötelező se fog sokkal 40-50/negyedév fölé menni ha nem most csinálta a jogsit és nem Pesten él. 2000 euróból is lehet venni gyönyörű 20-25 éves bmwket. Így egy kicsit túlzás h 5-6 ezernél kezdődnek.
2017. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem túloztam. Mondtam előre, hogy az olcsóbbakat is szép állapotúnak szokták kamuzni. Utána jön a fekete leves. Legkönnyebben a nőket szokták megvezetni és a kérdező éppenséggel lány, mint írta.

Indulásnak az átírás lehet egy százas. Utána a többi költségek nem egészen kicsik, a keresetéhez képest. Amíg a szüleinél él, addig még félre tudja tenni azt a havi 50-60-at, de mi lesz utána? De nem akarok a zsebében turkálni, neki kell tudnia, hogy mibe vág bele és mennyire hagyja magát rábeszélni valamilyen kétes vásárlásra.

2017. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
E46-ból szerintem ennyiért már találni szépet. Nem mai darabok, de egy megkímélt, hathengeres azért még sokáig autó. Persze ilyet találni nem egyszerű, de aki keres, az előbb-utóbb talál.
2017. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem egyedül ütném nyélbe az üzletet, keresztapám Münchenben él, ért az autókhoz, és ő nézné meg, hogy valóban milyen állapotban van.
2017. máj. 5. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Crudy, tavaly E46-ot akartam, 6500 euronál adtam fel, annyit már nem vagyok hajlandó adni 15 éves kocsiért :)

Amit alatta találtam az meg khm.. Neked hogy sikerült? :)

2017. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

E46 vagy E36 lesz ennyiért. Egy jó lakatost kell találni, aki a rozsdát majd megcsinálja. De ennyiből bőven kijön egy szép darab.

De! Csak 23-25-28-30i-t vegyél, a többi nem igazán jó. Legfeljebb a régi, 150 lovas 20i még jó, csak az szerintem gyenge.

2017. máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 crudy ***** válasza:
53%
Sokat nezelodtem nemetorszgaban es ausztriaban. Ausztriaban illetve svajcban elvannak szalva az arak aztan csak nemetorszagra szukitettem. Elosszor harom harmincat akartam vagy 28at. 28bol talaltam egyet, gyakorlatilag patika allapotban 4000ert de mire oda jutottam h megveszem elvittek. Aztan lejjebb vittem az ekvarasokat es vegul mindent megnezten ami erdemes volt ra. Legalabb hat hengert szerettem volna. Aztan szembejott egy 316 es annyira jo allapotban volt h meg kellet vennem. Pici motorbol, maganszemelybol lett 2400-2600 as vetelar.
2017. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 crudy ***** válasza:
De keaobb rajottem h ha nem vettem volna es eladtam volna egy autot akkor vehettem volna egy galant 4vr-t. Vagy ennek.az arabol siman egy galantot 2.5 v6 os agregattal.
2017. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!