Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Terepjáróban is lehet aludni,...

Terepjáróban is lehet aludni, vagy csak a kombi elég hosszú ahhoz?

Figyelt kérdés

Például egy ilyenben, ha lehajthatóak az ülések, mennyire szűkös eltölteni egy éjszakát?

[link]



2017. máj. 5. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az fontosabb, hogy hogyan lehet lehajtani az üléseket: ha lépcső marad a csomagtér padlójának és az üléseknek a találkozásánál, akkor ott kell bűvészkedni hogy kényelmes legyen.

Ilyen Captivát még nem láttam belülről, de végszükség esetén a jobb első ülést hátradöntve is lehet aludni.

Vagy ahogy én szoktam régebben, magzatpózban keresztben a hátsóülésen... :)

2017. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a cikkben pont arról írnak, hogy milyen trükkökkel lehet kényelmesebbé tenni az autóban való alvást (ugyanaz az autó): [link]
2017. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem terepjáróm van és szoktam benne aludni. Terepjárókból van a hosszú és a rövid, szinte mindegyikből. A hosszút vagyis az 5 ajtóst kell választani,ha aludni akarsz bennük. Én a hátsó üléseket kivettem, és két személy bőségesen, kényelmesen el tud aludni bent. Megjegyzem majdnem 2 méter vagyok, tehát tényleg van hely.
2017. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most néztem meg a linket, ezeket nem ismerem, meg számomra ezek nem terepjárók, nekem igazi, klasszikus terepjáróm van.
2017. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!