Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1.2-es Opel Corsa D-ről...

Egy 1.2-es Opel Corsa D-ről mondanátok néhány véleményt/személyes tapasztalatot?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint 1.3-as?
2017. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen 1.3-mas?

Nekünk 2011-es 1.2-esünk van, újan vettük, 86 lovas verzió, Easytronic váltó. A váltó elektronikáját 3 év, és 14 ezer km után cserélni kellett, amúgy semmit nem kellett még rá költeni. Szóval manuális váltóval egy tök jó, megbízható autó. A váltó hosszúsága jó, 100-nál 2500-2600-at pörög. Az 1.6-os VW-m 3 ezret forog 100-nál. Az Opel nem egy erőgép, de ha nem száguldozni akarsz, el lehet vele közlekedni.

Az oldalindexek kiesnek a helyükről, ami nem értem miért van, eltörött valamiért mindkettő tartója, ez azért elég gáz egy ennyi idős autónál, 24 ezer km-rel.

A belső egész jó minőségű, a műszerfal mintázata nekem nagyon tetszik. Az üléspozíció nekem kicsit magas, de kényelmesen állítható mindenfele. A 185 centimmel mögöttem kicsit szűkös a hely, de el lehet férni. A hangrendszer teljesen elfogadható, úgy mondom, hogy én nagy zenés vagyok. AUX csatlakozó is van, de gondolom felszereltségfüggő. A kormány nekem kicsit vastag, 9-3 órás fogáshoz annyira nem kényelmes, a multikormány viszont jó dolog. A futómű kényelmes, az autó belsejében semmi sem zörög, 120-as tempónál már nagyobb a szélzaj, mint az előbb említett VW-ben.

Összességében azt mondom, hogy igénytelen, a váltóval így jártunk, amúgy csak olajat kellett cserélni.

2017. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!