Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Észreveszi a robogó szerviz,...

Észreveszi a robogó szerviz, ha a garancia lejárta előtt berakom a fojtatlan elektronikát, a kötelező szerviznél pedig visszateszem a fojtottat?

Figyelt kérdés
Vettem egy új robogót. A garancia miatt az elektronika leszabájoz 45-nél, de vettem hozzá nyitott elektronikát is, hogy a garancia után haladni tudjak vele. Ha még az első kötelező 500km-es szerviz előtt berakom a nyitott elektronikát és azzal járok, majd a szerviz idejére visszateszem a fojtott elektronikát, azt észre fogják venni? Az elektronikáéban van km számláló, ami alapján tudják hogy nem azzal az elektronikával menetem az első 500km-t?

2017. máj. 10. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első 500 hamar megvan..beviszed, megnézik, beírják a füzetbe, aztán cserélsz..várd ki az első 500-at..

-tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de nincs jobb ötletem.

(ha bejelentkezel előre, és időre viszed, kérheted, hogy szeretnéd megvárni, mert kellene a járgány. Akkor biztos, hogy nem vacakolnak..csak átnézik, mennek az udvaron egy kört, aztán mehetsz is.)

2017. máj. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kiitos ***** válasza:
Várd meg a bejáratást 1000km . addig kímélni kell a motort.
2017. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!