Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gs500 darabosan jár?

Madacakuk kérdése:

Gs500 darabosan jár?

Figyelt kérdés

Heló

A napokban vettem egy 97-es Gs500 at, évekig állt, nagyon olcsó volt úgyhogy gondoltam megveszem.

Hengerekbe öntöttem egy kis olajat, aztán kézzel átforgattam a blokkot, majd meglepődtem amikor azonnal beindult szivatóval. Azonban ha leveszem szivatótol, vagy gázt húzok fullad, bár volt amikor mintha vette volna a fordulatot.

Szerintetek mi lehet a gond? Járatni kell? Hamarosan veszek új gyertyát olajat meg szűrőket, az javíthat a dolgon?

Koszi előre is



2017. máj. 11. 10:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a karburátor tiszta, és ha elég ideig jar a szivatóból is vissza tudok venni valmennyit.
2017. máj. 11. 10:31
 2/6 anonim válasza:
Adjal neki zabot
2017. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vidd el állatorvoshoz szerintem, ezt szoktuk itt a beteg kutyákkal :)
2017. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig állt alap az olaj és szűrő csere. De a gond valami dugulás, benzinszűrő. Szerintem pucold ki a karbit és a tankot.
2017. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kiitos ***** válasza:
Állandó nyomású a karburátor, a membránok elöregednek , és nem jól működnek. szét kell szedni megnézni hogy eléggé rugalmasak-e .
2017. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah állandó nyomású a karbi. Én ezért télen néha megyek egy kis kört vele ha épp nincs hó vagy jég :D csak annyit, hogy felmelegedjen, meg, hogy ne legyen karbi gondom. Ha csak beinditom akkor is járatom egy ideig, mert ha 10 mp-re inditanám be télen -10 fokba azzal csak többet ártok.
2019. szept. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!