Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen esetben újra ki kell...

Ilyen esetben újra ki kell fizetni az orvosi papírt jogsihoz?

Figyelt kérdés

2015-ben kezdtem az egészet és a tanulmányaim miatt csak most sikerült befejezni(alapból ott rontottam el, hogy nem jó oktatóhoz mentem és még hosszabb szüneteket is be kellett időnként iktatni).


A lényeg annyi, hogy 2015-ben a háziorvos 2020-ig adta meg az alkalmasságit és nem 10 évre. Az okmányirodában meg igazából megcsinálták volna így is, de mondták, hogy intézzem el a 10 évre szóló alkalmasságot.


Vagy csináltassam meg így és majd legközelebb figyelmeztessem, hogy 10 évre adja?

Leginkább azért édekelne, mert nincs kedvem még erre is kiadni több ezer ft-ot, mert lenne máshol is helye annak a pénznek és a doki cseszte el a dolgokat.


2017. máj. 11. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Most használd ki azt a 1,5 évet a szülinapodig, aztán majd megíratod 10 (9) évre legközelebb.
2017. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 26 évesen 5 évre adta meg az orvosi alkalmasságit a pénzsóvár háziorvos.

Dokit kellett váltanom, hogy az 5 év lejárta után én is 10 évre kapjam az alkalmasságit.


Ennyi idősen kötelező 10 évre adnia, persze, csak ha nem egy ócska alak!

2017. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap vissza is mentem és mondtam, hogy az okmányirodából küldtek vissza, hogy adjon másik papírt, mert ezt nem így szokás. Persze megcsinálták volna úgy is, csak én járok rosszul.

Aztán mondta, hogy akkor már ki lett fizetve a vizsgálat és csak nézett egy vérnyomást és kaptam a másik papírt ami 2026-ig jó :D még nyertem egy évet is.


Hál istennek megúsztam.

2017. máj. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!